Menu

Výjimka pro hotely v Táboře nebude

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jak jsme již nedávno na našich stránkách informovali, ona v Táboře údajně připravovaná novelizace místní vyhlášky o hracích automatech + hazardu obecně a její povolení provozu automatů v místních hotelích nakonec nebude.

Výherní automaty

Návrh hovořící za povolení této vyhlášky má na své straně určitě silné argumenty pro. Na prvním místě je to samozřejmě předpoklad, že se nedá očekávat, že by zrovna sem chodili nezaměstnaní prohrávat své sociální dávky (nebo bezdomovci samozřejmě).

Ačkoliv se místní zastupitelstvo dopředu dohodlo, že celou věc (považovanou navíc za „velmi rozumnou“) schválí (na jejím znění se dohodli místní političtí zástupci v radě města se nalézající), nestalo se tak. Tento bod na programu jednání zastupitelstva byl zkrátka a prostě stažen z jednání a to bez udání jakéhokoliv důvodu proč! O co tu šlo skutečně a na pozadí se tedy můžeme jen dohadovat

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře