Menu

Razie ve Vimperku odhalila černý hazard a automaty

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Místní Policie řešící problémy týkající se hospodářské zločinnosti v jednom vimperském herna-baru zajistila celých deset výherních automatů a jednu ruletu provozovaných nelegálně. K odhalení došlo na základě spolupráce s místním Městským úřadem Vimperk a Speciálním finančním úřadem České Budějovice.

DCF 1.0

DCF 1.0

Přímo od Policie se podařilo sehnat toto vyjádření její mluvčí Martiny Joklové: „Ve Vimperku je tento hazard zakázaný. K těmto výherním automatům měli přístup pouze členové občanského sdružení, kteří ale hraním porušovali vyhlášku Městského úřadu Vimperk, který tento druh hazardu ve městě zakázal.“

Aktuální stav celé události je zde takový, že kriminalisté z Prachaticka již rozjeli trestní řízení ve věci přečinu neoprávněného provozování loterie a podobné sázkové hry. Ony zadržené výherní automaty samozřejmě nebyly v herně ponechány, ale zajištěny a odeslány na znalecký posudek.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře