Menu

Progresivní jackpot Mega Moolah je za hranicí 7 milionů GBP

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jackpotů a progresivních jackpotů máme ve světě online hazardu doslova nespočet a jejich obliba mezi hráči je celkem pochopitelně extrémně kladná. Ale rozhodě jedním z těch zajímavějším progresivních jackpotů zasluhující si naši neutuchající pozornost, je totiž zrovna Mega Moolah, jenž se přehoupl přes magickou hranici sedmi milionů GBP. A to je částka (a potažmo i potenciální výhra odpovídající v přepočtu neuvěřitelným téměř 270 milionům korun) které bylo v jeho historii dosaženo jen opravdu výjimečně.

Progresivní jackpot Mega Moolah je za hranicí 7 milionů GBP

Progresivní jackpot Mega Moolah zrovna dnes

Když se podíváme na aktuální statut progresivního jackpotu Mega Moolah, věci se s ním nyní mají tak, že kdyby jej snad někdo získal (to bude rozhodně jen otázka času), překoná jeho příjem z něj výhry předchozí o pěknou a nemalou částku. Naposledy se k podobné výši přiblížil v roce 2012 jeden návštěvník casinového podniku jménem Butlers Bingo a to s 5,8 miliony GBP (pořád extrémně rozkošná částka téměř 223 milionů korun).

Nicméně to vše bude platit přirozeně jen a jen tedy, když bude hráč hrát v librách a nikoliv dolarech nebo EURech. U výherních automatů a jejich jackpotů se totiž jejich výhry nevyplácí podle aktuálního kurzovního lístku, jak by možná někteří hráči čekali, ale jen se vždy vezme ona daná suma (ne snad samozřejmě, že by to bylo málo) a je to. Jinými slovy, když má nějaký progresivní jackpot hodnotu rovný milion, tak hráč získá nejvíce právě tehdy, bude-li na něm hrát v librách (proti EUR a USD dnes stále nejvyšší kurz).

Kdy byl progresivní jackpot Mega Moolah naposledy spuštěn?

Není to sice tak dávno, na druhou stranu ale, jestli něco hráči vyhlížejí opravdu s neochvějnou radostí a potěšením, pak je to právě návštěva jackpotu. No a zrovna progresivní jackpot Mega Moolah již nepadl jedenáct týdnů a pět dní, přičemž průměrná doba, kdy se s ním vždy znovu a znovu setkáváme, je týdnů zrovna dvanáct. Není tudíž divu, že to budí pozornost.

Ohrozí progresivní jackpot Mega Moolah svojí výší světový automatový rekord?

Bohužel nikoliv, protože by musel narůst ještě zcela bez přehánění velmi velmi extrémním způsobem, aby dosáhl ke hranici výhry zatím nejvyšší, jaká se nám kdy mezi progresivními jackpoty urodila. Připomínáme, že tehdy šlo o 17 861 813 EUR, jenž by vám podle aktuálního kurzu hodily téměř půl miliardy! Pravda, ve skutečnosti je to „jen“ 486 903 904 korun, ale jistě uznáte, že v tomto řádu a u takovéto ceny to lze jen horko těžko brát za zápor…

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře