Menu

Pět nejlepších mobilních automatů inspirovaných filmy

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Sezóna filmových trháků je tu! To je rozhodně super, asi si řeknete, ale jak se mám probrat vším tím automatově-filmovým na trhu sotva s pár týdny dovolené? Zde si vás dovolíme uklidnit – určitě se nemusíte bát, jelikož od toho tu přece máte nás. A přesně to jsme i udělali. Až příště vyrazíte k vodě, na dovolenou, na vandr nebo kamkoliv jinam ze svým tabletem či chytrým telefonem, nezapomeňte si do něj určitě před odjezdem nahrát i některý z dnes představených perfektních filmem inspirovaných mobilních hracích automatů!

Pár slov úvodem

I když někteří „jedovatí jazykové“ tvrdí, že hazard jdou spolu s filmem asi tak ruku v ruce jako víno a ocet, nejsme natolik depresivního názoru. Ba naopak, některé z moderních filmových zpracování jsou velmi, až přímo extrémně povedenými. Zkrátka, jde často o velmi unikátní zkušenosti, myšleno samozřejmě na dnešní mobilní automatové poměry…

Internetový mobilní hrací automat Psycho

I když si možná mlhavě pamatujete, že tento stařičký film je černobílý, o tomto pohledném hracím automatu to již pochopitelně neplatí ani náhodou. Společnosti NextGen Gaming se v Psycho podařilo vytvořit hru pohlcující stejně jako je tento film z let 60. minulého století samotný.

Internetový hrací automat Psycho

Dům/Motel šílence Batese je na horizontu, když se zablýskne a vy do něj vstoupíte, abyste si dal(a) osvěžující sprchu. Sám Alfred Hitchcock by byl na autory tohoto mobilního hracího automatu pyšný, jak krásně stresující a příjemně mrazivé zde je sledovat, jak si vede každý váš Spin. A i když vám tady nejde o život, ale jen o čtyřicetinásobný Multiplier, pořád je to zážitek , to nám můžete klidně věřit!

Online výherní mobilní automat Bruce Lee

I když dělají četní moderní herci, co se jen dá (namátkou takový Jackie Chan je dobrým příkladem), popularitě a legendárního statutu Bruce Leeho se jím prostě pořád jaksi nedaří dosáhnout… A i když vlastně technicky vzato není internetový hrací automat Bruce Lee inspirován konkrétním filmem, jako spíše postavou herce filmy spojující, přesto jsme toho názoru, že zde prostě nemohl chybět!

Online výherní automat Bruce Lee

Jednou je to největší legenda zlaté éry kung-fu filmů, takže, jak se podařilo autorům převést jeho dojem zrovna do online hazardní podoby? Více než jen dobře a zábavně nutno podotknout hned v úvodu – najdete tu symboly zlatého draka, zbraní, čínských starodávných artefaktů a i stylově střižené prostředí samo potvrzuje, že nudit se zde určitě nebudete. Máme zde Wildy na celý rotační buben a další radovánky pro osoby, co Bruce Leeho ocení.

Mobilní internetový výherní automat The Avengers

The Avengers je nejenom vynikající komiks, ale také film se třetím největším rozpočtem v historii, není tedy vůbec divu, že se jej jeho autoři rozhodli pojmout podobně bombasticky. Najdete zde všechny postavičky tak známé a tak milované: od Black Widow (Scarlett Johansson), přes Captaina Americu (Chris Evan), Nicka Furyho (Samuel Jackson), Thora, Hulka, až po Iron Mana.

Mobilní internetový výherní automat The Avengers

Jak sami vidíte, člověk dnes nemusí trávit čas pouze v kině nebo nad komiksem, když si chce užít nějakého toho zábavného času se svými oblíbenými virtuálními hrdiny. Postačí mu bohatě, když „nahodí“ svůj chytrý mobil nebo tablet a rázem se může věnovat tomuto skvělému mobilnímu výhernímu automatu.

Mít šanci zachránit New York před destrukcí a k tomu všemu je zde po ruce ještě navíc i lákavý jackpot ve stotisícovém dolarovém řádu, no prostě, není tu jediná věc, kterou by snad někdo nemohl mít rád!

Hrací online mobilní automat Dracula

I když tento mobilní výherní automat vznikl ve spolupráci se samotnými Universal Pictures, ani zde to není až tak o konkrétním filmu, jako spíše o příběhu nejproslulejšího upíra všech dob. A jelikož nejme filmový plátek, nebudeme rozvláčně řešit, které z jeho zpracován vystihlo jeho podstatu nejlépe (to ať si laskavě rozhodne ctěný čtenář sám) a namísto toho se vrátíme k jeho automatové verzi.

Hrací online mobilní automat Dracula

Mobilní online hrací automat Dracula nabízí v první řadě neuvěřitelnou 3D grafiku, která si nezadá s nejlepšími filmovými animacemi a triky dneška. Designem jde o model vysoký pět krát čtyři hrací políčka a nabízející čtyřicítku výplatních linií. Romantický je sice taky trochu, ale spíše si zde užijete všelijakých netopýrů a podobných hororově laděných propriet.

Internetový mobilní výherní hrací automat The Aliens

A stejně jako v předchozím případě, i tentokrát si dáme trochu hororového žánru, nyní ovšem nikoliv v hávu historickém, jako byl Dracula, ale jednu dokonalou modernu. Autoři automatu The Aliens se rozhodli, že se nezaměří se svými symboly ani tak na lidské mariňáky a kolonizátory, ale spíše na Xenomorphy ve všech jejich nechutných detailech.

Internetový mobilní výherní The Aliens

Prohánět se po chodbách a lovit běžné Alieny a čerstvě vylíhlé zárodky, to ještě poměrně jde. Ale rozdat si to na férovku se samotnou vetřelčí královnou, to určitě není nic pro slabé nátury. Sice tu můžete hodně získat, ale také nemálo ztratit – stačí jedna její větší kyselinová sprcha a rázem je po všem. Nechybí zde nicméně ani oblíbené Free Spiny a nejvíce zde můžete získat 1240x násobek vaší prve vložené sázky.

Mimochodem, malá odbočka k jednomu „překladatelskému oříšku“. „Alien“ znamená „Cizinec/Cizák“ nikoliv „Vetřelec“ – to by se film musel jmenovat „Intruder“, jak je dnes každému angličtináři bezesporu velmi dobře známo…

A kde je můj oblíbený filmový automat?

Na mobilním casinovém trhu je výherních mobilních hracích automatů inspirovaných filmy opravdu hodně (Platoon, Basic Instinct, …), přičemž jen relativně málo z nich se dostalo do našeho sumáře. Důvodem, proč k tomu patrně došlo, bylo v první řadě právě to, že nenabízely natolik atraktivní výherní poměry (nebo jackpoty a progresivní jackpoty), jako modely, o kterých jsme mluvili dnes.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře