Menu

Jak získat progresivní jackpot na online výherním automatu The Dark Knight?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Vyslyšeli jsme vaše přání a máme pro vás další článek o jackpotech. Za oné situace, že vám z nějakého důvodu jackpot na výherním automat „Hall of Gods“ nevyhovuje (psali jsme o něm zde), nijak se nad tím nemusíte trápit, protože nabídka dalších jackpotů je u nás velmi široká. Vezměme si třeba takový automat „The Dark Knight“ samozřejmě inspirovaný známým comicsovým hrdinou Batmanem (nebo ještě konkrétněji řečeno, filmem o něm z roku 2008).

Obrázek z filmu BatmanVýherní automat „The Dark Knight“ mimochodem nenabízí jackpot toliko jediný, ale naleznete zde hned čtyři progresivní kousky. Samozřejmě, většina lidí aktuálně touží zrovna po „Mega Jackpotu“, jelikož je na tom nejlépe a blíží se magické hranici čtyř milionů EUR (přesněji 3 941 000 EUR).

A jak zde vlastně postupovat poté, co se vám podaří dostat z běžné hry do té jednoznačně nazvané „Jackpot Round“? Je to velmi prosté – zkrátka si musíte vybrat mezi „Batmanem“ nebo „Jokerem“ a poté už jen zbývá počkat, co odhalí „Jackpot“. Vsadit se zde dá částka mezi třiceti pencemi a šesti GBP za jeden spin, přičemž samozřejmě platí i tady ona obvyklá přímá úměra, že čím větší částka, tím spíše se dočkáte skutečně obřích výher.

Jak výherní automat „Hall of Gods“, tak i jeho kolegu „The Dark Knight“ si můžete vyzkoušet v online casinu BetWay. Tento provozovatel mimochodem nabízí i tuny dalších automatů od značek jako jsou Microgaming, Net Entertainment, IGT, Novomatic nebo Play ‘N Go. Zahrát si zde kupříkladu můžete konkrétně na následujících modelech: „Rabbit in the Hat“, „Book of Ra Deluxe“, „Natural Powers“, „Spiñata Grande“ či také „Tower Quest“.

Co se týče bonusů, tak hráčům je zde nabízeno patnácet „Free Spinů“ na výherních automatech NetEntu bez nutnosti vkládat cokoliv + máme tu i „Deposit Bonus“ až do výše sto a pětasedmdesát GBP.

Hodně štěští ve hře!

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře