Menu

Jak získat jackpot na výherním automatu Hall of Gods

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Pakliže i na vás padne po těchto oznámeních nálada hledače pokladů a hodláte také něco vyhrát a okamžitě vyrazit za prvním progresivním jackpotem, pak vám určitě doporučujeme třeba takový „seveřanský“ výherní automat Hall of Gods. Ten je na tom nyní dokonce o chloupek lépe nežli minule zmiňovaný jackpotový online výherní automat „Mega Moolah“ (aktuálně již přes 5,4 milionu EUR a stále stoupá).

Jackpoty automatu Hall of Gods v korunách

A jak Hall of Gods jackpot rozhodě neminout? Musíte sledovat symboly „Pick Win“. Když najdete tři symboly s thorovým kladivem kdekoliv na bubnech, spustí se vám bonusová hra. Poté vás čeká „Pick´em“ pod-hra, v jejímž rámci budete s thorovým kladivem rozbíjet štíty dle vašeho uvážení. Hned jakmile rozbijete právě tři, obratem bude jasno, jak se to vše celé s výhrou jackpotu vlastně podařilo právě vám. Pokud bude zrovna vámi odhalená „trojička“ kvalitní, čeká vás výplata. No a když vám zde padnou postupně třiMega Jackpot“ symboly, garantujeme vám, že váš život ji poté nikdy nebude stejný.

I kdyby se vám snad na zmíněném automatu náhodou stalo, že by se vám progresivní jackpot opět vyhnul, není třeba si z toho zoufat, protože na automatu „Hall of Gods“ je toho pořád více než dost k posbírání i v tradičních výhrách. A máte tu třeba i takové „Free Spiny“ nabízející mocné „Multipliery“. A nesmíme dozajista zapomenout ani na symboly „Expanding Wilds“, jenž postupně okupují celé kolo a dávají vám tak o to větší šanci na výhru.

 

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře