Menu

Jak získat jackpot na výherním automatu Hall of Gods

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Pakliže i na vás padne po těchto oznámeních nálada hledače pokladů a hodláte také něco vyhrát a okamžitě vyrazit za prvním progresivním jackpotem, pak vám určitě doporučujeme třeba takový „seveřanský“ výherní automat Hall of Gods. Ten je na tom nyní dokonce o chloupek lépe nežli minule zmiňovaný jackpotový online výherní automat „Mega Moolah“ (aktuálně již přes 5,4 milionu EUR a stále stoupá).

Jackpoty automatu Hall of Gods v korunách

A jak Hall of Gods jackpot rozhodě neminout? Musíte sledovat symboly „Pick Win“. Když najdete tři symboly s thorovým kladivem kdekoliv na bubnech, spustí se vám bonusová hra. Poté vás čeká „Pick´em“ pod-hra, v jejímž rámci budete s thorovým kladivem rozbíjet štíty dle vašeho uvážení. Hned jakmile rozbijete právě tři, obratem bude jasno, jak se to vše celé s výhrou jackpotu vlastně podařilo právě vám. Pokud bude zrovna vámi odhalená „trojička“ kvalitní, čeká vás výplata. No a když vám zde padnou postupně třiMega Jackpot“ symboly, garantujeme vám, že váš život ji poté nikdy nebude stejný.

I kdyby se vám snad na zmíněném automatu náhodou stalo, že by se vám progresivní jackpot opět vyhnul, není třeba si z toho zoufat, protože na automatu „Hall of Gods“ je toho pořád více než dost k posbírání i v tradičních výhrách. A máte tu třeba i takové „Free Spiny“ nabízející mocné „Multipliery“. A nesmíme dozajista zapomenout ani na symboly „Expanding Wilds“, jenž postupně okupují celé kolo a dávají vám tak o to větší šanci na výhru.

 

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře