Menu

Hrací automat Royal Masquerade od Play ‘N Go je již online

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Vsadíme se, že uvést na trh tento nový výherní automat ještě před prázdninami, to bylo to, oč jeho autoři patrně usilovali. No a mohou si začít klidně hned i gratulovat protože to skvěle stihli! Takže, co nám tato novinka od Play ‘N Go přinese a jak vypadá na první (i druhý) pohled z traileru?

Hrací automat Royal Masquerade od Play ‘N Go je online

Internetový výherní automat Royal Masquerade je tu

Poslední a právě oficiálně představená novinka společnosti Play ‘N Go nabízí pět otáčivých bubnů a pouze deset výherních linek. Nízký počet výherních linií má ale samozřejmě i svá pozitiva, jelikož se z toho důvodu dá na tomto hracím automatu pobavit již od deseti pencí za Spin výše. Palec nahoru si novinka získává z naší strany pochopitelně i tím faktem, že se dá hrát na naprosto libovolné platformě – můžete začít den hrou na PC nebo notebooku a později (v poledne třeba) si ji smíte dopřát mobilně na tabletu a chytrém mobilu.

Téma novinky je lehce nečekané, ale na dnešní poměry přesto poměrně dost originální. Jde o fantoma opery, benátskou operu a vše okolo, což vše jistě zná aspoň z doslechu každý, kdo někdy v životě viděl televizi. Ani soundtrack (s prozpěvujícím tenorem) v této věci jednoho neponechá na pochybách, jak si novinka tématicky stojí.

Čím vás online hrací automat Royal Masquerade překvapí a co vás nad ním čeká?

Jeho prostřednictvím se dostanete na návštěvu do nočního divadla/opery přeplněné postavičkami králů, královen, šašků, madam i talentovaných bardů. A podobně jako u internetového výherního automatu (opět od Play ‘N Go samozřejmě) Pimped, má i tento výherní funkci Win Spins. Ta funguje tak, že dostanete pětici Free Spinů, přičemž je vám garantována výhra aspoň u jednoho z nich (dá se tu mimochodem maximálně vyhrát dvacet Winning Spinů najednou). Když k tomu přidáme i Stacked Wildy, je zřejmé, že se nad touto automatovou novinkou v žádném případě nebudete nudit!

Internetový výherní automat Royal Masquerade je modelem středně až hodně variabilním. Získat na něm v rámci jediné výplaty lze až deset tisíckrát to, co jste zprvu vsadili do hry.

Kde si na výherním automatu Royal Masquerade mohu zahrát?

Novinka je již dostupná na poměrně mnoha online casinech, ovšem abychom si přeci jen vybrali aspoň jedno z nich – dá se za ní vyrazit kupříkladu do BetVictor Slots. Zrovna tady mimochodem máte nárok na patnáct Free Spinů v rámci svého registračního uvítání a to na některém z místních hracích automatů značky NetEnt: Gonzo’s Quest, Dead or Alive nebo Starburst, …

V rámci registračních bonusů si zde polepšíte až o sto a pětasedmdesát GBP, přičemž se tu dá neuvěřitelným způsobem herně vyřádit na více jak třech stovkách internetových hracích automatů. Ty zahrnují nabídku všeho důležitého na dnešním trhu a to od firem Microgaming, IGT, Play ‘N Go, Quickspin, NetEnt, Aristocrat, Novomatic, …

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře