Menu

Automat Mythic Maiden online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Mythic Maiden zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Online výherní automat Mythic Maiden nabízí skvělou ezoterickou grafiku, díky které si tento stroj prakticky okamžitě zamilujete. Druhým lákadlem je pět válců, na nichž můžeme napočítat až třicet výherních linií. Výhra se na těchto liniích vyhodnocuje zleva doprava a k jejímu uznání potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud splňujete tuto podmínku, můžete se těšit i na bonusové symboly, díky kterým získáte výhru ještě snadněji.

Prvním bonusovým symbolem je WILD, který zvládne nahradit symboly ve výherních kombinacích tak, aby vznikla výherní kombinace, díky které máte možnost získat další peníze na herní účet. Druhým bonusovým symbolem je SCATTER, který vás obdaruje bonusovými hrami. Díky nim můžete válce automatu roztočit až třicetkrát, a to zcela zdarma. Neváhejte a vyzkoušejte proto Mythic Maiden co nejdříve, ať víte, co všechno dokáže.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma