Menu

NextGen Gaming se pochlubil s automatem Dragon’s Story

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Co se týče online výherního automatu Dragon’s Story od firmy NextGen Gaming, tak to je jedna z jejích posledních novinek. A jak si jistě již zběhlí angličtináři mezi námi stihli hbitě přeložit, jde o výherní automat točící se okolo dnes tak oblíbeného tématu fantasy, mystiky a draků. NextGen Gaming se rozhodla, že grafiku pojme spíše nevážně a kresleně, ba přímo pohádkově, spíše nežli v duchu temných fantasy. Ze zajímavých výherních funkcí, na něž se tady můžete těšit, bychom si určitě měli zmínit hned v úvodu tu s názvem Super Bet, o níž bude řeč za chvilku.

Nextgen Gaming se pochlubil s hracím automatem Dragon Story

Internetový výherní automat Dragon’s Story od NextGen Gaming zblízka

Kdybychom se měli pobavit o této výherní automatové novince, tak ta nabízí obvyklých pět otáčivých bubnů, dále pětadvacet výherních linií a na první pohled praští zkušené hráče automatů do očí i to, že se firma NextGen Gaming rozhodla použít pro symboly na otáčivých bubnech líbivou 3D renderovanou grafiku a ne ploché 2D symboly známé z jejích předchozích strojů.

Sázky a speciální funkce na online výherním automatu Dragon’s Story od NextGen Gaming

Internetový hrací automat Dragon’s Story toho má v zásobě dost, aby pobavil. Ale začněme si pěkně od sázek… Ty jsou zde pěkně primitivní. Hráči si zde budou moci nastavit rozpětí sázek na cokoliv mezi jednou setinou kreditu a dvěma kredity. Veškerých pětadvacet výplatních linek je zafixovaných, takže si vždy vsadíte právě jen jednu minci na výplatní linku. Minimální a maximální sázky jsou tak omezeny pětadvaceti setinami kreditu na straně jedné a padesátkou kreditů na straně druhé.

Sekce specialitek na tom bude rozhodně lépe. Začněme s jejím popisem třeba u Wildů. Wild je zde mimochodem tvořen symbolem červeného draka a funguje tady tak, jak jeho zvykem i odjinud – kdekoliv na bubnech zastupuje jakýkoliv symbol jiný, vyjma symbolu pro Scatter. A když se vám podaří seřadit pět Wildů najednou, získáte lokální neprogresivní jackpot ve výši dva tisíce mincí.

A povězme si nyní ještě o výherní funkci Super Bet. To je jakási sázka navíc, takže logicky bude o něco dražší, nežli normální hra, ovšem dá vám něco lákavého na oplátku… A dá vám přesně tolik, kolik vy nabídnete! Jak to myslíme? Tak třeba, za pětadvacet mincí, máte Enhanced Wildy na třetím bubnu. Když dáte mincí pětatřicet, máte totéž, ale získáte je navíc ještě na bubnech dva a čtyři. No a když vsadíte limit tvořený padesátkou mincí, máte Enhanced Wildy na všech pěti bubnech. A co že je to vlastně Enhanced Wild? Jeho definice je prostá – proti Wildům běžným vám přinesou častěji a více Wildů na všech otáčivých bubnech. To je vše.

Pakliže se hráči podaří seřadit dva symboly pro Scatter, bude váš jeho následný Scatter Win. Když se vám ale poštěstí dát k sobě tři Scattery nebo více, to zase spustí výherní funkci Free Games (deset Free Spinů a navíc dvojnásobný Multiplier do začátku). A nesmíme zapomenout zdůraznit, že během Free Games je opět vyšší šance na to, že vám padnou další Wildy, nežli v základní hře.

A do třetice tu máme tajemnou výherní funkci zvanou Brave Sir William. Ta se náhodně spouští po libovolném ze Spinů a když už k tomu jednou dojde, vy díky ní máte možnost, získat nějaké ty peněžní ceny okamžitě k vyhrání (viz druhá obrazovka automatu).

Poslední detaily o internetovém hracím automatu Dragon’s Story od NextGen Gaming

Online výherní automat Dragon’s Story je již relativně běžně k vidění v online casinech, ale ještě před tím, nežli vyrazíte do toho svého nejoblíbenějšího, podívejte se na oficiální trailer tohoto automatového kousku:

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře