Menu

Jak na získání ověření totožnosti pro casina, herny a sázkové kanceláře

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Příslovečná ruka nového zákona nedopadla na hráče pouze ve smyslu toho, že se minimálně dočasně zúžil prostor, kde si mohou zahrát. Toto vše do doby, než si casina vyřídí potřebnou licenci. Nově také musíte splnit povinnost v podobě ověření totožnosti, jinak vám casino je nuceno uzavřít vaše účty. Co to znamená a kde se totožnost ověřuje?

Co si vzít s sebou při ověřování totožnosti

K ověření, které by nemělo zabrat více než několik málo minut, je nutná vaše fyzická přítomnost. Měli byste si s sebou také přinést dva doklady totožnosti. Jeden by navíc měl být i s vaší fotografií. To znamená nejlépe občanský průkaz, ale postačí vám také platný pas anebo řidičský průkaz. Zmíněná adresa by navíc měla být stejná jako ta, pod kterou vás vede herna. Dále budete také potřebovat údaje herny, ke které se chcete registrovat. Přesněji tedy jméno herny, adresu a identifikační číslo. Veškeré tyto informace se dozvíte na zákaznické podpoře.

Kde si nechat totožnost ověřitObrázek loga Czech Pointu (hledejte pro registraci hraní automatů)

V případě těch sázkových kanceláří, které u nás mají kamennou pobočku, ji budete moci samozřejmě využít. To se typicky týká především českých sázkových kanceláří – Fortuny, Sazky a Tipsportu. Tam, kde se tato možnost realizovat nedá, je nutné se uchýlit ke službě Czech POINT. Zatím to ale není možné, přístupné by tohle řešení mělo být zhruba v průběhu dubna letošního roku.

Alternativně je rovněž možné využít ověření na městském či krajském úřadě či u notáře. Tyto varianty je dobré nezavrhovat, je potřeba se totiž připravit na to, že na Czech POINTu se alespoň zpočátku patrně potkáte se značným náporem klientů.

Na příslušném místě vyplníte s úředníkem podle vašich dokladů formulář, který bude následně nutné odeslat. Přesný postup, včetně toho, kam a jakým způsobem bude nezbytné takovýto vyplněný formulář zaslat se opět dozvíte na zákaznické podpoře daného kasina či herny. Podmínky by měla postupem času začít zveřejňovat sama casina. Vydání formuláře je zpoplatněno částkou ve výši 200 Kč, a to pro každou hernu ve které se budete chtít registrovat.

To si tento zákon ty naše České sázkové kanceláře pro sebe pěkně ušily, co říkáte?

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře