Menu

Z Tetrisu bude výherní automat

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

I když se tomu zrovna vaší osobnosti možná na první poslech a pohled ani nebude chtít věřit, populární počítačová (a jak jinak než i konzolová) hra Tetris se dočká dalšího klonu. A jaký že to bude klon? Nakonec, Tetris je hra, která dnes existuje v bezpočtu verzí napříč všemi představitelnými platformami (ba co víc, co do počtu podporovaných typů počítačů, je to naprostý rekordman). A nyní z něj v dalším novém vydání bude i pravý a nefalšovaný výherní automat!

Z Tetrisu bude výherní automat

Upřímně řečeno, pořád si to celé tak nějak neumíme představit v praxi, na druhou stranu ale, již tu máme několik (nikoliv vysloveně špatných a neúspěšných) automatových her čerpajících z jiné (a neméně slavné) stolní hry jménem Monopoly, takže proč ne vlastně i Tetris zrovna?

A kdo, že bude pod novou verzí Tetrisu podepsán?

Ve svém prohlášení to sdělila společnost Scientific Games, která se dokonce v této souvislosti neopomněla i pochlubit, že má již uzavřenou smlouvu o produkci. A v té prý je jasně a zřetelně napsáno, že to bude právě firma Scientific Games, kdo uvede na trh v blízké budoucnosti zrovna tento softwarový skvost.

Důvod, proč se společnost rozhodla zrovna pro Tetris není samozřejmě náhoda. Jde totiž o hru, jenž se jen poslední dobou prodala napříč všemi mobilními herními platformami v objemu pět set milionů kopií. Nadšení programátorů ze získání právě práv na Tetris jsou tedy více než pochopitelná – někdy na něj totiž narazil, zná jej či jej dokonce dnes i stále ještě aktivně hraje naprosto každý z nás. Jen máme trochu strach, aby se toho všeho společnost Scientific Games správně chytila…

Steve Saferin (president of Scientific Games Properties Group) je ovšem v této věci jednoznačný optimista: „Opravdu se moc těšíme na to, jak s týmem stojícím za počítačovou hrou Tetris přeneseme tuto herní legendu (a hráči tak milovaný její typický herní obsah) do podoby internetového výherního automatu. Tetris si tak tím pádem budeme moci časem zahrát i při návštěvě libovolného z casin. “

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře