Menu

Z Opavy zmizí veškeré výherní automaty

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ani město Opava se nepostavilo za příznivce hazardu a výherních automatů, protože si místní radní a zastupitelé svými rozhodnutími odhlasovali, že se zde již nadále neobjeví ani jeden nový.

Výherní automaty v české herněSamotná vyhláška se týká rovněž i umisťování výherních automatů do veřejných podniků, jakými jsou třeba restaurace nebo zkrátka obecně veškeré podniky podnikající v pohostinství.

Pokud se nicméně někdo těší na to, že se zástupci města Opava dohodli aspoň na jakémsi „statutu quo“ (jinými slovy, na setrvání stávajících pozic), tak ani k tomu bohužel nedojde ani náhodou – dokonce i již se zde nalézající a existující výherní automaty totiž musí zmizet zhruba do roka rovněž.

A když už jsme začali o této vyhlášce, dodejme si pro úplnost i ten fakt, že ta navíc také lehce snížila nároky dříve spočívající v nočním zákazu provozu heren. Dříve zde totiž nemohly herny fungovat během noci (což, jak sami radní kriticky a upřímně uznali, stejně moc nikdo nedodržoval), nyní ale došlo k té změně, že kasina a herny si budou moci majitelé cele a plně legitimně otevřít mezi čtrnáctou a sedmou hodinou ranní dne následujícího.

O dalším vývoji situace vás budeme informovat..

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře