Menu

Z Opavy zmizí veškeré výherní automaty

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ani město Opava se nepostavilo za příznivce hazardu a výherních automatů, protože si místní radní a zastupitelé svými rozhodnutími odhlasovali, že se zde již nadále neobjeví ani jeden nový.

Výherní automaty v české herněSamotná vyhláška se týká rovněž i umisťování výherních automatů do veřejných podniků, jakými jsou třeba restaurace nebo zkrátka obecně veškeré podniky podnikající v pohostinství.

Pokud se nicméně někdo těší na to, že se zástupci města Opava dohodli aspoň na jakémsi „statutu quo“ (jinými slovy, na setrvání stávajících pozic), tak ani k tomu bohužel nedojde ani náhodou – dokonce i již se zde nalézající a existující výherní automaty totiž musí zmizet zhruba do roka rovněž.

A když už jsme začali o této vyhlášce, dodejme si pro úplnost i ten fakt, že ta navíc také lehce snížila nároky dříve spočívající v nočním zákazu provozu heren. Dříve zde totiž nemohly herny fungovat během noci (což, jak sami radní kriticky a upřímně uznali, stejně moc nikdo nedodržoval), nyní ale došlo k té změně, že kasina a herny si budou moci majitelé cele a plně legitimně otevřít mezi čtrnáctou a sedmou hodinou ranní dne následujícího.

O dalším vývoji situace vás budeme informovat..

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře