Menu

Vyhrát může každý! Tři příběhy šťastných výherců! Přidejte se k nim!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Bohemia Casino sice dočasně zavírá dveře českým hráčům, ale my se už moc těšíme, až je opět otevře! Kolikkopelit, ačkoli na to podle názvu zase tak moc nevypadá, je totiž sesterským projektem právě Bohemia Casina. A jelikož běží na podobném systému, rozhodně se mu vyplatí věnovat pozornost, abychom věděli, co máme od Bohemia kasína v budoucnu čekat! Točí se tady totiž opravdu velké výhry. Za měsíc tu padlo spooousta výher a třeba jen 4 590 000 Kč (170 000 EUR) si rozdělila pouhá trojice hráčů!

Tři odlišné příběhy, tři šťastné konce

Kteří tři šťastlivci to byli?

Miika

Tím prvním byl Miika. Ačkoli on sám by se takhle určitě nenazval. V jeho případě už to totiž zase tak moc nevypadalo, že by mu po několika dnech neúspěchů mohla štěstěna ještě věnovat svou přízeň. Ovšem pozor, chyba lávky! Tou osudnou hrou se mu stala Warlords: Crystals of Power. Začalo se mu dařit a výhra několika tisíc mu dodala náležitou kuráž. Zariskoval, vsadil si 150 EUR a… ano, zabodoval! Riskování se vyplatilo, wild symboly a scatter se patřičně činily a Miika si tak mohl domů odnést přes 2 500 000 Kč (93 000 EUR)

Lauri

z finské provincie Pirkanmaa klidně může sloužit jako předloha pro hollywoodské scénáristy. Posuďte nakonec sami: 15 EUR vklad, 0,50 EUR sázka. A několik málo hodin na výherním automatu Mega Fortune. Co si koupíte za případnou výhru? Kdo odhaduje, že nejvýš žvýkačky, nažvýkal by se poměrně dost, jakmile by mu padl jackpot. Vyhrál by totiž, podobně jako Lauri, více než 1 270 000 korun (47 000 EUR)!

Simsara

Že svět online automatů je výhradně mužskou doménou? Třetí hrdou výherkyní je dáma. Jmenuje se Simsara a pochází z Vantaa. Ta si vsadila na své poměry celkem nezvyklých 150 EUR. Vyhrála hned 250 EUR. A nebála se vyzkoušet další a další hry. Pro vaši inspiraci: Vyhrála hned 290 000 korun (10 756 EUR) na online automatu Dead or Alive. Vsadila si 50 korun (1,80 EUR) a štěstí jí přálo i na automatu Gonzo‘s Quest. To totiž vyhrála rovnou 326 295 korun (12 085 EUR). A aby toho nebylo úplně málo, tak do třetice přidala ještě výhru 275 832 Kč (10 216 EUR!)

Zkusíte to i vy?

Tyto tři příběhy jsou živoucím důkazem toho, že ke štěstí potřebujete hlavně odvahu jít mu naproti. Usmát se může na každého. V našem příštím článku můžete být právě vy! Jdete do toho?

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře