Menu

Výherní automat Mega Moolah nechal vyhrát mobilního uživatele skoro 150 milionový jackpot

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Co se týče progresivních jackpotů na online výherním automatu Mega Moolah, tak ten nám poslední dobou nečekaně nakynul na částku natolik vysokou, že se o něm prostě nelze nezmínit. A jedna velmi šťastná osoba, co na něm hrála mobilní cestou, s ním měla nakonec i onu příslovečnou kapku štěstí a shrábla za jediný spin celý jackpot v podobě částky 5 375 695,08 EUR!

Výherní automat Mega Moolah nechal vyhrát mobilního uživatele více jak pětimilionový jackpotKdyž je řečená částka v cizí měně, tak se moc velká zrovna dvakrát nezdá a nakonec, patrně jste i porůznu v médiích zaslechli cosi o tom, že nám EURo vůči dolaru (a tedy i jiným světovým i nesvětovým měnám) padá. Stačí ale, abyste si vše převedli na koruny a rázem jsme opět „doma“: 147 427 802,- Kč, to je částka, jenž si většina z nás ani nedovede představit, natož vymyslet, za co ji utratit.

Hlava online casina, kde bylo vše vyhráno, pan John Quinn věc okomentoval těmito slovy: “Sledovali jsme, jak ukazatel progresivního jackpotu v posledních týdnech pěkně narostl a pochopitelně se v nás také často vynořovala i otázka, kdypak asi někomu „padne“. A opět došlo k tomu, čeho jsme byli svědky již u jackpotu minulého – i tento „padl“ na mobilních zařízeních, což jasně naznačuje, jaké technologické trendy aktuálně mezi hráči panují a také, kam bude výherní casinová technika směřovat (je možné, že jednou bude hráčů na PC a notebooku minorita proti těm, jenž budou roztáčet válce výherních automatů mobilně). Naše firma pak samozřejmě mnohokráte gratuluje osobě zaregistrované pod nickem „Mark A“ k jedné z největších výher v Microgamingové historii!”

Poslední výhra v řádu sedmičíselného účtu s EURy nebyla samozřejmě jedinou, jaká se kdy u Microgamingu udála a vyplatila. Nakonec, firma již během své existence na poli internetového hazardu vydala v jackpotech neuvěřitelných 487 milionů EUR (my v redakci tuto částku snad radši ani nebudeme převádět na koruny pro jistotu… No dobře, když na tom tedy ale opravdu trváte, jde o 13,356 miliard CZK!).

Neudělalo se vám špatně? Mně trochu ano. 😀

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře