Menu

Výherní automat Joker Plus 2 aneb „Dvojité potěšení ze hry!“

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Online výherní automat Joker Plus 2 v celé své kráse

Tento výherní automat, na který se blíže podíváme v dnešní recenzi, by se dal stručně zhodnotit jako model velmi tradiční, až zcela tradiční – nabízí totiž sedmadvacet výplatních linií, tři rotační válce a tři linie vysoké herní pole. Jak tedy sami vidíte a jak si i brzy možná i vy sami na něm vyzkoušíte při hře, je to vrchol výherně automatové konzervativnosti. A to dokonce natolik, že svým designem a filozofií snad již více klasický být ani nemůže.

Pro jeho doplněnou kompletní recenzi, možnost si ho zahrát zdarma i odkaz na hraní za peníze se podívejte na stránku Automat Joker Plus 2 online zdarma

Asi první věcí, která vás hned uhodí do očí je onen fakt, že výherní automat Joker Plus 2 podporuje češtinu. Tedy vlastně „ČEŠTINU“. Vše je tu velkými písmeny a co čert nechtěl, některé použité výrazy by klidně snesly lepší náhrady – jako třeba ikonka pro automatickou hru rafinovaně označená „AUTO START“.

Číst dále..

 

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře