Menu

Volná zatočení (free spiny) a hraní zdarma – jaký je v tom rozdíl?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ve většině článků nebo her objevíte výrazy, jako jsou volná zatočení neboli spiny zdarma. Ale také termín hra zdarma. Je to to samé? Není, a proto si v tomto článku objasníme, jaký je mezi těmito termíny rozdíl a co ve hře očekávat.

Co to znamená volná zatočení (free spiny)?

V případě, že se rozhodnete zahrát si v kasínech a dostanete nabídku na free spiny, znamená to, že zatočení máte zdarma, tudíž za ně nemusíte platit jako obvykle penězi. Ale vyhrát opravdové ceny můžete. Je však nutno podotknout, že byste si měli přečíst také pravidla, protože se můžete setkat s určitými podmínkami ohledně výhry za pomoci free spinů.

Jak můžete získat volné zatočení?

Free spinů dosáhnete hlavně při registraci do kasína, ale také z různých promo akcí, bonusů, výher i her, kdy se po zastavení válce ukážou speciální symboly či kombinace, což pro vás může být skvělá příležitost hraní bez vkladu o skutečnou výhru.

Obrázek symbolů volného zatočení

Volná zatočení na automatu

Pravidla při volném zatočení

Jak už bylo výše řečeno, je také možnost, že v podmínkách volného zatočení naleznete nějaký ten zádrhel. V případě dosažení free spinů ze získání speciálních kombinací ve hře většinou žádné podmínky nejsou, ale z promo akcí ano.

Málokdo si totiž přečte všeobecné podmínky, takže neví, že některá kasína žádají o tzv. povinném protočení výhry, což znamená, že hráč si nemůže případnou výhru z volného zatočení vybrat, dokud není x-krát protočena na automatech. Dalo by se říct, že je to velmi chytrý tah kasína, protože hráči mnohdy u výherních automatů stráví spoustu času než lze výhru nechat vyplatit.

Na druhoustranu se tím i kasína chrání, aby nepoctiví hráči nemohli získat vkladový bonus a peníze si nechat ihned vyplatit.

Rozdíl mezi free spiny a hraní zdarma

Na druhé straně se setkáte s hraním zdarma, kdy se jedná pouze o zábavu. Při hraní zdarma nic nevkládáte, ale také neexistuje možnost jakékoliv výhry. Takže tuto variantu si hráči volí pouze při vyzkoušení hry nebo jen tak pro zábavu bez sebemenší investice.

Samozřejmostí, kterou můžete 100% očekávat, je motivační program všech kasín pro hráče, kde se hraje o skutečné peníze. Ale to už záleží čistě na vás, zda se rozhodnete pokračovat v hraní zdarma nebo zkusíte vyhrát, tudíž budete mít co si nechat vyplatit.

V obou případech vám přejeme hodně štěstí!

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře