Menu

Tipy, jak vyhrát na automatech

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

V online kasínech si můžete přijít na pěkné peníze, ale i tento fakt má svá určitá pravidla, která byste měli dodržovat. U hraní na výherních automatech je to stejné, musíte se řídit hlavou a řádně si svůj další tah rozmyslet. Teď však přichází otázka, zda je možné ovlivnit výhru. Ano, je. Nemusíte být profesionální hráči, abyste dosáhli svého cíle.

Ten úplně nejdůležitější tip

Poradím vám tip, díky kterému můžete vyhrát úplně, ale úplně vždy. Chtějte si v první řadě dobře zahrát! Chtějte po hře vzrušení, nejistotu, zvraty a adrenalin. Pokud hrajete kvůli tomuto, vyhrajete vždy, protože to vždy dostanete. Všechno ostatní je náhoda a není se kvůli tomu potřeba vztekat. Ano, samozřejmě, také se dostávám do euforie a chci vyhrát o dost víc, než jsem do hry vložil, ale chce tuto euforii kontrolovat a brát automaty prostě jako hru s vkladem a možností peněžní výhry. Nevím jak vám, ale mě tohle “uvědomění si” hodně pomohlo..

Další tipy, jak dosáhnout výhry:

Přečtěte si pravidla

Většina hráčů si pouze zapne hru a myslí si, že stačí jen zmáčknout jedno tlačítko a tím to končí. Avšak pravda je jiná. Než vstoupíte do hry, měli byste si ji znát a asi si i přečíst herní plán, pokud hrajete o víc. A proč? Může se vám stát, že ukončíte naštvaní hru na hracím automatu, ale právě vám přišly freespiny nebo jiný bonus a výhra se v dalším otočení začne násobit. Proto je velmi důležité dbát i na toto pravidlo.

Zkuste si hry zdarma

Nasbírejte si nové zkušenosti a vyzkoušejte si zdarma hry, které vás zajímají. I tento tip je klíč k úspěchu. Získáte přehled o pravidlech hry, o ovládání i se naučíte hrát tak, abyste dosáhli svého cíle – hru si pořádně užít.

Začněte s bonusem

Každé online kasino nabízí svému hráči vstupní bonus do hry. Zjistěte si, u kterého získáte finanční bonus navíc a začněte hrát. Informace si můžete zjistit také v pravidelných e-mailech nebo v letáku daného kasína.

Informujte se o jackpotuObrázek případného symbolu jackpot

Vyhrát lze po malých částkách, ale také jednorázově ve hře o jackpot. Informujte se, aby vám tato možnost neproklouzla mezi prsty. Přehled neztratíte ani v případě zasílání newsletterů, které kasína posílají na e-mail, případně u nás na stránkách v nové sekci, kterou připravujeme.

Zjistěte si výplatní procenta (návratnost automatu)

V neposlední řadě dbejte na výplatní procenta každého kasína neboli RTP (Return To Player). Nejenže zvýšíte své šance na výhru, ale budete se mít podle čeho orientovat. A proto vyhledávejte kasína a hry, jenž budou mít výplatní procenta nad 96 %.

Věřte tomu nebo ne, ale tyto tipy, vám pomohou k výhře. Dodržujte je, vaše vložené peníze se znásobí a dostane se vám štědrá odměna.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře