Menu

Southpark – slavné postavičky na výherním automatu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Postavičky ze seriálu South Park zná asi každý, kdo rád sleduje komediální seriály. Americké kreslené figurky poskakující směšně na obrazovce televize se více hodí pro dospělé než pro děti. Výrostky ze školy, kteří se chovají neukázněně a dělají vše zakázané, nejde jinak než milovat nebo nenávidět . Říkáte si, za co? No přece za průpovídky hodné trestu a černý humor vyrážející dech. Vždyť oni se nebojí nadávat komukoli sprostě, zvrací po sobě, dělají nepořádek a občas si také rozbijí navzájem hlavu.

Navnadili jsme vás? Podívejte se na něj teď hned zdarma!

Prodat se dnes dá cokoli, když k tomu přidáte směšné hlášky, vypoulené oči, krátké nohy a nepopsatelné grimasy se spoustou krve. Tento seriál získal velkou oblibu po celém světě, známe ho z televize od roku 1997 až dodnes. Hodně rodičů ho svým dětem sledovat zakázalo a vůbec se jim nedivím (spoustu dalších zajímavostí najdete zde). Život v městečku byl a je určitým vyjádřením k různým složitým tématům, která se nás běžně dotýkají v reálu, ale pro děti jsou krajně nevhodná. Nebudeme přece před nimi řešit potrat a homosexualitu nebo vraždu, když tomu ještě nerozumí. Další zajímavostí je, že si seriál z těchto vážných věcí dělá legraci, a i přes všechna negativa drží sledovanost těsně za Simpsonovými. Také se stal podnětem k výrobě hraček. S motivy těchto slavných postav se tisknou trička, vyrábí pexeso, tašky, pouzdra, čepice a plno jiných věcí. K tomu nejde říct nic jiného než: „No comment.“

Pokud byste si rádi vyzkoušeli tento hrací automat na vlastní kůži, zahrajte si ho úplně zdarma zde.

Z televize a triček rovnou na herní automat

Animovaný výherní automat South Park

Není divu, že se s Cartmanem, Kylem, Stenem a Kennym setkáme i u výherních automatů, kde mají tyto slavné postavičky své místo jako animace na hracích symbolech. Hra přináší dvě verze, vše doprovází smích a hlášky plné seriálových vět. Automat je s 5 válci, nabízí výhru až tři milióny korun a vytvořilaho společnost Net Entertainment. U těchto hracích automatů nejde jen zábavu, ale i bonusy a roztočení zdarma.

Kompletní filmografie Southpark:

 

Co vás zaujme, to je zábavné pojetí celého hraní, komediální atmosféra, efekty, hudba, vtipy, popularita a hlavně velká šance na výhru. Kdo má South Park rád, bude u tohoto výherního automatu mile překvapen!

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře