Menu

Soutěž o sto tisíc EUR s výherním automatem Terminator 2

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Vše naznačuje tomu, že to letošní léto nebudou pouze příznivci filmů, kdo se dočká rebooted verze legendárního filmového Terminátora. Totéž totiž bude platit i pro online casina, jenž si užijí Arnolda Schwarzeneggera v míře více nežli vrchovaté. A to samozřejmě jedině díky tomu, že Microgaming nabídne brzy upgrade mezi příznivci hracích automatů tak oblíbeného modelu Terminator 2.

Soutěž o sto tisíc EUR s výherním automatem Terminator 2

Microgaming ústy svých tiskových zástupců opravdu právě potvrdil, že se 1. července letošního roku dočkáme nové multiplayerové verze jeho starého dobrého hracího automatu Terminator 2. Platit to má jak pro verzi flashovou, tak tu určenou k downloadu. A co nás čeká v nové verzi? Abychom citovali tvůrce: „Zábavné videoklipy, elektrizující soundtrack a akcí narvané vlastnosti a výherní funkce.“

A jak do toho všeho vůbec zapadá soutěž o sto tisíc EUR?

Poměrně jednoduše musíme říci, jelikož se společnost Microgaming zkrátka a prostě rozhodla oslavit návrat této sci-fi legendy v novém balení jednou skvělou soutěží. Ta ponese jméno „T-100-000“ a jak jsme již „proflákli“ v nadpise, přilepšit si díky ní automatoví hráči budou moci až o neuvěřitelných sto tisíc EUR.

Kdo se snad ještě nikdy během své automatové kariéry s internetovým výherním automatem Terminator 2 doposud nesetkal, pak tomu připomeneme raději několik důležitých věcí. Jde o pětiválcovou záležitost s dvěma sty a tři a čtyřiceti cestami, jak tu něco vyhrát. Automatu nechybí skvělá 3D grafika, klipy z filmu a Free Spiny nebo jackpoty (s Terminatorem 2 si za ideální konstelace polepšíte až o 2950násobek vaší sázky).

Léto ve znamení her u firmy Microgaming začíná

Vypadá to, že příznivce výherních automatových akcí čeká narvané léto, protože jen od Microgamingu se jim naskýtá možnost, zúčastnit se celé trojice podobných akcí v těchto dnech. Běží tu i turnaj dotýkající se začátku Wimbledonu a to „The Game, Set & Cash“, jenž se koná mezi 29. červnem a 12. červencem a odehraje se na upravené verzi výherního automatu Centre Court. Online hrací automat Centre Court je mimochodem vybaven pěti otáčivými bubny, devíti výplatními liniemi a výhrami v úhrnném součtu dva a půl tisíce EUR.

A abychom si trio soutěží uzavřeli neméně kvalitním kouskem, do třetice tu máme akci odehrávající se na internetovém výherním automatu Sure Win. Ten se dočkal nové verze s podporou HD. Na něm zase soutěž poběží mezi 6. červencem a 2. srpnem. Tato soutěž možná ještě zatím po nějaký čásek bude sice v nedohlednu, musíme naneštěstí říci, takže zájemcům o ni nezbývá, nežli si prozatím jen tak naneostro na tomto herním automatu zatrénovat.

James Fort, Product Manager for Microgaming’s Multiplayer Games se již teď nemůže radostí dočkat, až se vše rozjede: „Investovali jsme spoustu času do administrace turnajů, jejich konfigurace i do reportovacích modulů začátkem roku, takže jsme ve fantastické pozici pro to, brzy vydat nějaké nové perfektní a zábavné multiplayerové hrací automaty. A k tomu všemu přihodit i pár soutěží. Můžu všechny fajnšmekry online hracích automatů uklidnit tím, že uvedení hracích automatů Terminator 2 a Centre Court na nové Multi-player platformě je pouhým začátkem věcí budoucích.“

Čím se zatím můžu zabavit v mezičase?

Internetový výherní automat Terminator 2 se dá hrát v mnoha casinech, ale abychom si zmínili jedno konkrétní, můžete za ním vyrazit na trénink například zrovna do Mr Smith Casina. To samozřejmě nenabízí pouze tento kousek, ale i další kvanta super online automatů firem Microgaming, NetEnt, IGT, WMS Gaming, Play ‘N Go či NextGen Gaming. A za zahrání zde určitě stojí i nedávno uvedený internetový hrací automat Neon Staxx od NetEntu.

Mimochodem, kdybyste snad dospěli k názoru, že se na Mr Smith Casino kapku déle zdržíte, možná vás k tomu bude ještě více motivovat místní sada bonusů. V jejím rámci máte totiž nárok na sto a padesátiprocentní First Deposit Bonus a to až do výše sto a padesát GBP. No a k tomu ještě navíc celých sto a padesát Free Spinů na perfektním hracím automatu Starburst.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře