Menu

Slavní a bohatí díky hazardu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Hvězdy českého šoubyznysu si hazardní hry velice oblíbily. Se zůstatky na kontech si nelámou hlavu, tedy o žádné velké vyhrávání jim nejde. Pátrají především po skvělé zábavě, vzrušení a adrenalinu. V dnešním článku vás seznámíme s oblíbenými hrami českých „topstars“.

Zakladatel Fortuny Michal Horáček při sázení neriskuje

Český textař, producent, antropolog, spisovatel a sázkař Michal Horáček se nechal slyšet, že hazardu věnoval minimálně 25 let života. Nejvíce si oblíbil karetní hry a rovněž sportovní sázení, které ho oslovilo natolik, že se rozhodl založit vlastní sázkovou společnost. Onou akciovkou není nikdo menší nežli sama Fortuna, pod kterou spadá i Loterie Fortuna. Za jejím vznikem stojí s Horáčkem další tři partneři, kteří dali v roce 1990 dohromady jednu z největších sázkařských společností u nás.

Jeden ze zakladatelů Fortuny - Michal Horáček

Michal Horáček

Casina s automaty záměrně vynechával

Stírací losy, kasina a automaty mu byly vždy proti srsti. Váš výdělek v tomto typu hazardu přináší především paní Náhoda. Horáček sází nejraději na tenis. Problém mu nedělá ani sázka na outsidera. Výhru činí výhrou správná analýza, kterou ovlivňuje hned několik faktorů jako aktuální forma hráče, prostředí, psychické rozpoložení a mnoho jiných. Nikoliv pouze kurz, který vidíte napsaný u jednotlivých sázek.

Milionový finiš pro dobrou věc

Sám o sobě je Michal Horáček zapáleným sázkařem. V roce 1999 se se svým známým vsadil o milion korun. Motivem byla běžecká distance na pět kilometrů. Vlastník Fortuny vyhrál s časem bezmála 22 minut. Vyhraný milion putoval na charitu. Jedno z obdarovaných center, Paraple, pomáhající osobám s poraněním míchy, vyhlásilo každoroční dobročinnou akci na pět kilometrů.

Habitus hazardního hráče

Hazardním okolnostem podrobil roku 2011 svou disertační práci. Rok poté český spisovatel uvedl onu práci v knižní edici pod titulem Habitus hazardního hráče. Text hráčské povahy můžete slyšet v písničce Srdce jako kníže Rohan, kterou nazpíval Richard Müller.

Karel Janeček našel cestu k financím přes black jack

Karel Janeček

Karel Janeček

Karel Janeček hazard nevidí rád. Uznává ale, že právě díky němu se z něj stal miliardář. Matematický génius Janeček dokázal vytvořit program na rozbor black jacku. Vše zbylé známe aneb nahrabat miliony pro něj nebyl žádný problém. Zisky z kasin smysluplně investoval a aktuálně se může pyšnit majetkem v naší republice ojedinělým. Důležitými vlastnostmi sázkaře je umět ovládat své emoce, být si vědom hazardování a při ztrátách nepanikařit. Obdobnou strategii využívá i v byznysu a z toho můžeme usoudit, že funguje skvěle.

České hvězdy holdují pokeru

Poker si v naší republice oblíbily zejména šoubyznysové celebrity. Turnajům pokeru se pravidelně i nahodile účastní například Pavel Novotný, Ondřej Brzobohatý, Hana Mašlíková nebo bulvárem nespočetněkrát rozebíraný Leoš Mareš, Agáta Hanychová či Dominika Mesarošová. Drtivá většina zmíněných holduje československé Celebrity Poker Tour.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře