Menu

9 důvodů, proč hrát automaty na internetu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tuto otázku slýcháváme hodně často, někdy i několikrát denně. Lidé se ptají, proč by měli hrát automaty na internetu, když je všude okolo spousta heren se spoustou různých automatů. Pokusíme se na to tedy v tomto článku jednoduše odpovědět.

1. Větší výhernost

Pro ty z vás, kteří se ještě nesetkali s pojmem výhernost, o tomto pojmu připravujeme větší článek. Vězte ale, že čím má automat větší výhernost, tím více z přijatých peněz vyplácí zpět hráčům. Automaty na internetu mají výhernost zdaleka největší, protože jejich provoz je levný a zbývá tak více peněz na výhry. Online kasíne prostě nemusí platit ty obrovské částky, které musí platit kamenná kasína, například nájmy na luxusních místech, drahý personál, uklízečky, koberce, polepy výloh, nablýskané neony, velké daně, topení, vodu, drahou elektřinu, a toto vše pro každé kasíno zvlášť.

Internetové kasíno platí naopak jen pár programátorů, převody peněz, podporu na telefonu, jeden server a internetové připojení – a toto vše pouze jednou! Sami si udělejte obrázek, kde zůstává více peněz na výplaty výher hráčům.

2. Peníze zdarma

Online kasína mohou tím pádem rozdávat peníze zdarma ve formě bonusů, ať už k prvnímu vkladu, k dalším vkladům, nebo i třeba úplně bez vkladu. Stalo se vám někdy v kamenném kasínu či herně, že by vám majitelů dal peníze zdarma? Mně nikdy..

3. Hraní kdykoliv a kdekoliv

Hrát internetové automaty či ruletu můžete prostě naprosto kdykoliv – ráno, večer, v noci, prostě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Žádné svátky, žádné dovolené.

A nejen to, můžete je hrát odkudkoliv na světě, ať jse na jekékoliv dovolené, v hotelu, na pláži, tato zábava je vám stále po ruce! Ale nemusíte nikde lítat, jde to i když jste doma v obýváku, v práci v kanceláři, u kamaráda na oslavě narozenin, když už všichni odpadli! Vidíte ty neskutečné výhody?

4. Naprostá bezpečnost

Hraní automatů v kasínech s sebou nese jedno riziko, a to nutnost nosit u sebe velké peněžní částky. A kde jsou velké peníze, jsou i zloději. Setkal jsem se s tím mnohokrát – pár facek a naval peníze, stejně jsi je vyhrál, tak ti nebudou chybět.

Na internetu je to ale jiné. Všechny převody peněz probíhají bezhotovostně, takže vás nemůže nikdo okrást. Většinou se používají kreditní nebo předplacené karty, případně internetové peněženky zabezpečené heslem. Tudíž žádný prostor pro zloděje.

Navíc jsou všechny převody peněz nejen kódované a šifrované, ale i bedlivě sledované bankovním dohledem, protože to tak chce Evropská unie. Kdo vyhrává? Ano, hráči!

5. Nikdo vám do hry nekecá

Určitě to sami znáte: vyber to, vždyť tam máš 20.000! Proč to nevybereš, nebuď blbej!! To že tam jste za 30, dotyčný člověk ale neví. Proč byste měl tedy vybírat 20, když se bedna krásně rozjela a dává? Dotyčnému to ale nevysvětlíte.

Na online automatech se vám to nestane, protože vám do toho nikdo nekecá. Vše je jen na vás, na vašem rozhodnutí a na vašich předem stanovených limitech. O tom si ale povíme jindy. S tímto souvisí i další výhoda, a to je:

6. Nikdo o vás neví

Tím, že hrajete online na internetu, nemusíte chodit nikam ven a nikdo o vás tím pádem neví. Hrajete si v teple domova a o vaší hře ví jen ten, komu to sami řeknete a komu věříte. Znám úžasné akce u kamarádů, kde se popíjelo a hlavně byla skvělá společnost úžasných spolehlivých lidí. Jen tak jakoby nic jsem do počítače zadal svůj hráčský účet a heslo a už se jelo. Všichni koukali jak blázni, když jsem rozjel hry známé z kasín na obyčejném počítači! 😉

7. Větší jackpoty

O výhernosti jsme se už bavili, ale toto je trochu jiná věc. Tím, že na internetu hrají v jednom kasínu tisíce či statisíce lidí, jsou tím pádem i větší jackpoty a výhry. největší jackpotová výhra u online automatu byla například 17,8 milionů Euro, tedy téměř půl miliardy korun českých! Dokážete si to představit? Půl miliardy vyhrál neznámý hráč z Finska na online automatu Mega Fortune 20. ledna 2013. A toto se může stát komukoliv!

8. Menší minimální sázky

Další výhoda je hlavně pro ty, kteří si chtějí zabrnkat jen tak pro zábavu. Trochu prostě zkusit štěstí. V normálních hernách je obvyklá minimální sázka 5Kč. Na internetu je to ale klidně 0.25Kč, tedy 20x méně. Jednoduchou logikou dojdeme k závěru, že tak můžeme hrát 20x déle za stejný vklad! Není to skvělé?

9. Zdraví

Zdraví spousta hráčů podceňuje a klade na poslední místo v žebříčku priorit. Když se ale v herně rozhlédnete, zjistíte, že větrání je jedna z nejpodceňovanějších věcí. Ano, všude je napsáno “klimatizováno”, ale to je jen chlazení vzduchu, ne jeho odvod! Tudíž stále dokola vdechujete ten samý kouř z cigaret, co kuřákům asi moc nevadí (což i jim by mělo), ale nám nekuřákům moc!

Jak sami vidíte, důvodů proč hrát automaty nebo vlastně všechny hazardní hry online, jsou spousty. Já osobně hraju na internetu 90% času a musím zaklepat, jsem stále v plusu.

Hodně štěstí i vám

Pavel Nový

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

3 komentáře

  1. Martina Fraňkova napsal:

    Chtela bych hrat za penize

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře