Menu

Poker vs. výherní automaty aneb kde je větší šance vyhrát a proč.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když už se někdo rozhodne hrát, tak přemýšlí, ve které hře se více vyhrává. Teď však ale záleží na tom, zda si chcete jen tak zahrát pro zábavu, uvolnit se a odpočinout si nebo se zapotit při přemýšlení, ale výhru více ovlivnit..

Princip výherních automatů a pokeru

Oproti pokeru máte online výherní automaty čistě o náhodě. V jednu chvíli vyhráváte, poté opět prohráváte. Po stisknutí myši jen čekáte, co se bude dít. Budete mít štěstí? Vyhrajete? Budete moci přestat a nepokračovat dál v riskování? Toto rozhodnutí je pouze na vás.

Poker, ten už je o něco složitější. Nelze jen riskovat bez přemýšlení. V tomto případě můžete jen doufat v lepší karty nebo blafovat s nízkými hodnotami. Jednou budete nahoře, jednou zase dole, ale šance vyšší výhry je jistá, určuje jí totiž výše banku.

Pro co se rozhodnout

Teď otázka, je lepší poker nebo výherní automat? Tato odpověď je zcela na vás. Máte rádi více vzrušení? Zvolte poker – zapojíte hlavu i intuici. Vyžíváte se v tom, že nemusíte přemýšlet, jen si relaxujete? Vsaďte na výherní automaty a čekejte na padnutí shodných symbolů.

V obou případech je však nutné si uvědomit, kdy je správný čas přestat. Budete-li vyhrávat a navyšovat částky k vybrání, může se vám stát, že vám zůstanou jen oči pro pláč.

Suma sumárum. Chcete-li si zpestřit svůj jinak nudný den, vsaďte na opravdové výhry, díky kterým se můžete stát novým milionářem.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře