Menu

Automat Black Widow online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Black Widow zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Líbí se vám skvělé bonusové symboly, úžasná grafika i velké výhry zdarma? Pak rozhodně neváhejte a vyzkoušejte si online výherní automat Black Widow od společnosti IGT. Tento skvělý online hrací automat zdarma nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat dohromady čtyřicet výherních linií, na kterých můžete získávat skvělé peníze zdarma, snadno a rychle. Výhry se na těchto liniích vyhodnocují zleva doprava, a k zisku své výhry potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Pokud se vám to povede, pak máte možnost získat velké výhry zdarma.

Herní online automat Black Widow - bonusový symbol

Bonusový symbol

Prvním bonusovým symbolem, který vám Black Widow nabídne je jed. Ten se zobrazuje na 2,3 a 4 válci, a hráčům nabízí až sedm volných spinů zcela zdarma. V rámci těchto volných spinů nemusíte vsadit ani korunu, a přesto můžete získat úžasné výhry zcela zdarma. Druhým bonusovým symbolem je Black Widow logo, který dokáže nahradit jakýkoli jiný symbol tak, aby mohla vzniknout nová výherní kombinace, a vy tak mohli získat další skvělé peníze zcela zdarma. Black Widow nedokáže nahradit symbol jedu.

Jak vidíte sami, Black Widow nabízí zajímavé možnosti, jak získat skvělé výhry zcela zdarma. Bonusové symboly i velké výhry, to vše můžete získat ještě dnes!

  • Povedené grafické zpracování
  • Skvělé bonusové symboly zdarma
  • Úžasné výhry na hrací účet

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty