Menu

Automat Five Pirates online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Five Pirates zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Obdivujete pirátský život? Zajímalo by vás, jaké to je žít na lodi a proplouvat moři? Pak neváhejte a vyzkoušejte si online výherní automat zdarma Five Pirates. Tento povedený hrací stroj nabídne hráčům pět válců, na nichž můžeme napočítat dohromady 1 024 linií, díky kterým můžete získávat skutečně skvělé peníze. Stačí jen mít trochu štěstí, a peníze se pohrnou sami.

Symbol scatter z hracího automatu Five Pirates

Scatter symbol

Five Pirates nabízí hráčům také dva bonusové symboly, které vám pomohou získávat další peníze na herní účet. Prvním takovým symbolem je bezesporu lebka s kloboukem (scatter symbol). Tato lebka hráčům nabídne nejen volné spiny, v rámci kterých získáváte velké peníze, ale také tyto výhry násobí. Druhým bonusovým symbolem je pak pirát (wild symbol). Ten zase nahrazuje všechny ostatní symboly, které se nehodí do výherní kombinace. Díky tomu tak máte možnost získat další výhry navíc.

Neváhejte proto a vyzkoušejte si online výherní automat bez registrace zdarma Five Pirates a získávejte skvělé peníze na herní účet každý den. Uvidíte, že piráti se ve skutečnosti rozdávají ze všech peněz!

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty