Menu

NetEnt se pochlubil s trailerem k automatu Dazzle Me

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Programátoři ze společnosti Net Entertainment by podle všeho nesnesli, abychom se skrze celé prázdniny byť jen na jednu jedinou minutku stihli nudit. A čím se o to zasloužili? Na prvním místě jsou to pochopitelně a hlavně jejich výborné internetové hrací automaty již existující. A každého jejich pravověrného příznivce dnes určitě musíme velmi potěšit informací, že NetEnt brzy uvede další automatově výherní novinku jménem Dazzle Me. A aby nám všem čekání na ni lépe ubíhalo, poslal zatím do všech redakcí trailer, který si i u nás budete samozřejmě moci nyní prohlédnout.

NetEnt se pochlubil s trailerem k automatu Dazzle Me

Online hrací automat Dazzle Me pod lupou

Co se týče internetového výherního automatu Dazzle Me, tak to je kousek slibující být nanejvýš nezapomenutelnou zkušeností. Nakonec, již jeho jméno naznačuje, že nás oslní svými třpytivými symboly a výhrami. A tento internetový hrací automat pochopitelně bude zrovna takový – a jak je dobrou tradicí, nabídne vám symboly drahokamů vyplácejících v různých kombinacích a počtech i různě vysoké odměny.

Celkem u něj naleznete pětici otáčivých bubnů a k tomu všemu šestasedmdesát výplatních linek (upřímně, to je trochu neobvyklý počet, na který u běžné automatové produkce určitě nenarážíme dnes a denně). Je tomu tak ovšem logicky proto, jelikož nemá standardní rozměry pět na čtyři symboly nebo pět na tři symboly, ale má válce takto vysoké (bráno zleva): tři, tři, čtyři, čtyři a pět symbolů.

Na online hracím automatu Dazzle Me si zahrajete již od dvaceti pencí za Spin a výborné je i to, že je vám k dispozici absolutně na všech představitelných platformách – přes běžná PC a notebooky, až po dnes tak populární chytré mobily a tablety.

Jaké bude mít internetový výherní automat Dazzle Me výherní funkce a specialitky?

Autoři se nechali slyšet, že u něj v žádném případě nebudou chybět tyto tři funkce: Dazzling Wild Reels, Free Spins a Linked Reels. Dazzling Wild Reels se náhodně objevuje v hlavní hře automatu, přičemž Free Spins využívá další výherní funkce Linked Reels k tomu, aby dále zlepšil vaše potenciální výhry. Mimochodem, výherní funkce Free Spins vám dá ve své standardní formě nejvíce šestnáct Free Spinů „na rozjezd“. No a pak se identické spojené Linked Reely mohou objevit na prvních čtyřech otáčivých bubnech během jednoho každého Free Spinu.

Získat na tomto hracím online automatu se dá až sedm set a šedesátinásobek vámi v úvodu vložené částky. Celý dojem z této novinky by se dal shrnout do toho faktu, že tak trochu připomíná křížence mezi jinými populárními online hracími automaty firmy Net Entertainment – a jmenovitě máme na mysli kousky Twin Spin/Vegas Party a Starburst.

Tak či onak, trailer internetového výherního automatu Dazzle Me je k prostudování zde:

Kdy se online hracího automatu Dazzle Me dočkáme doopravdy?

Společnost Net Entertainment se nechala v této souvislosti slyšet, že hrací automat Dazzle Me bude uveden v letošním srpnu. Konkrétní datum ovšem sděleno nebylo, takže poradit osobám, jenž se novinky již nyní nemohou dočkat, to bude velmi těžké… Zkrátka si budete v mezičase a do jeho uvedení vystačit s jinou (a garantujeme vám, že i neméně zábavnou!) automatovou produkcí od NetEntu. Za zahrání od nich stojí internetové hrací automaty opravdu mnohé, ale abychom si vypíchli aspoň pár z těch zajímavějších kousků: pokud je snad ještě nedejbože neznáte, určitě si mezitím dejte automaty Dead or Alive, Gonzo’s Quest, Starburst, Victorious, Piggy Riches a Dracula.

Najít na internetu online výherní automaty firmy NetEnt vám nedá moc práce, jelikož je nabízejí dnes prakticky všechna dobrá online casina. Ale tak, abychom si zmínili aspoň jedno konkrétní, zaběhněte si třeba do LeoVegas Casina. Ti mají v nabídce bez třiceti kousků dobré čtyři stovky hracích online automatů všech firem (a tedy nejen od NetEntu), jakými jsou IGT, Microgaming, WMS Gaming, NextGen Gaming, Play ‘N Go a Quickspin. My osobně v redakci bychom zde ale svoji pozornost v první řadě věnovali rozhodně místním novinkám (těmi zde jsou online hrací automat Wheel of Fortune Triple Extreme Spin od IGT a pak i internetový výherní automat Royal Masquerade od firmy Play ‘N Go).

Jaké jsou mimochodem na LeoVegas Casinu bonusy?

Situace je zde ohledně bonusů takováto: absolutně každý z nových hráčů je tady vítán dvacítkou Free Spinů na třech vybraných online hracích automatech + k tomu dostane ještě dvousetprocentní Match Bonusdo výše padesát GBP. A tím ještě bonusy pořád nekončí, v momentě, kdy sem vložte svůj první vklad, dočkáte se obratem ze strany LeoVegas Casina ještě dalších sto a osmdesáti Free Spinů rozdělených po dvaceti na devět dnů. A provozovatelé nabízí dokonce ještě další trojici Deposit Bonusů v úhrnné výši tisíc GBP.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře