Menu

Microgaming se pochlubil s výherním automatem Hot as Hades

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Určitě není náhoda, že se společnost Microgaming rozhodla potěšit nás zrovna v létě s internetovým hracím automatem zvaným Hot as Hades. Velmi stylově i v něm je hlavní postava trýzněna horkem, stejně jako my dnes, nicméně tentokrát nejde jen o nějakých těch pár stupňů navíc na teploměru, ale regulérní podsvětí s řekami z lávy. Novinka by se snad dala zařadit mezi výherní automaty mytologické a zároveň mezi moderní animované 3D výherní video-automaty.

Microgaming se pochlubil s výherním automatem Hot as Hades

Co je zač online hrací automat Hot as Hades?

Jak je zřejmé z drzého úšklebku jeho hlavní osoby, podle všeho tento výherně-automatový kousek nebude pojat moc vážně. A tušení to je z vaší strany zcela a naprosto správné – sice zde narazíme i na další mytologické řecké postavy (Zeus, Poseidón, Medúza, …), ale nemusíte se nijak děsit, dokonce ani kvůli nim se to zde nijak s dějinami nepřehání.

Internetový výherní automat Hot as Hades si zahrajete již od dvaceti pencí za Spin a jedná se o obvyklý pětiválec s dvacítkou výplatních linií. Podobně jako u jiných výherních automatů spadajících pod Microgaming, i zde naleznete výherní funkci Super Mode Free Spins. Když se vám ji podaří aktivovat, máte nárok na pětici Free Spinů. Symbol se však během ní může proměnit i na Held Wild, přičemž trojice Held Wildů vám dá jistou výhru a k tomu i dvojnásobný Multiplier. A mimochodem, na hracím automatu Hot as Hades se dá vyhrát na jeden Spin maximálně dvoutisícinásobek vaší prve vsazené sumy.

A když tak mluvíme o bonusových funkcích, nesmíme si určitě zapomenout zmínit ani tu zvanou Quest for the Crystal Helm Bonus. Během ní se snažíte získat mocný artefakt zvaný Křišťálová helma. Toto putování je zde jakoby rozděleno do pěti levelů a v úplném finále vám toto dobrodružství přinese až dvě stovky a šedesátkrát tolik, co zpočátku vsadíte.

Že se je opravdu na co těšit s touto novinkou, to je zřejmé z více věcí, ovšem tou největší pro vás asi bude dozajista shlédnutí jejího oficiálního YouTube traileru:

Kde si na internetovém výherním automatu Hot as Hades mohu zahrát?

Výherní automat Hot as Hades je aktuálně k vidění (a samozřejmě i zahrání) na mnohých kvalitních moderních online casinech. Ale abychom byli konkrétní, vyrazit za ním můžete třeba do online casina Mr Green Casino. Tam na vás totiž v první řadě čekají dobré tři stovky online hracích automatů nejprestižnějších internetových firem dneška: Microgaming, IGT, Net Entertainment, Aristocrat, Play ‘N Go, NextGen Gaming anebo Quickspin a tím pádem i nemalá řádka vynikajících internetových hracích automatů. Zmiňme si třeba hrací automaty Dracula od NetEntu, 50 Dragons od Aristocratu a Wheel of Fortune Triple Extreme Spin pro změnu zase ze stáje IGT.

Jaké jsou u Mr Green Casina vstupní bonusy?

Zelené, jako naprosto všechno další tady – noví hráči a návštěvníci v jedné osobě zde jsou vítání stoprocentním First Deposit Bonusem a to až do výše dvou set liber (obvyklou částkou je zde stovka, takže zdůrazňujeme, že je to ze strany casina krátkodobé akční navýšení). No, a to ještě pořád není z místních motivačních bonusů tak úplně všechno. Jeho poslední část tvoří příjemná stovka Free Spinů poté, co sem vložíte svůj první vklad.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře