Menu

Mega Moolah jackpot se přehoupl přes hranici 6,5 milionu GBP

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Již tak sám o sobě doslova elektrizující a ohromující progresivní jackpot Mega Moolah zažil v těchto dnech další mimořádně důležitý (a jak jinak než peněžní) milník. Překonal totiž hranici šesti a půl milionu GBP, tedy jakoby v naší měně stále neméně neuvěřitelných 247 273 778 Kč! Jistě tedy budete i vy sami souhlasit, že dobré čtvrt miliardy korun, to nechává na kilometry vzadu jakési trapné miliony a desítky milionů z běžných her a sázek!

Mega Moolah jackpot se přehoupl přes hranici 6,5 milionu GBP

A proč o tom všem vlastně tak zeširoka mluvíme… Jelikož je progresivní jackpot Mega Moolah již dávno za částkou 5,8 milionu GBP, kterou s ním vyhrál jakýsi Kanaďan v roce 2012. Pak nám zase po čase jackpot pěkně narostl do sumy 7 562 019 USD (sice o chlup méně, ale i přesto pořád pro našince dost myslí neuchopitelných 181 074 158 Kč). Tehdy jej zase pro změnu získal jeden muž v letošním dubnu hrající mobilní verzi Royal Vegas Casina (výhry na mobilních zařízeních se nám poslední dobou obecně jaksi zvyšují, no, trend je to jasný a evidentně i nadále potrvá…).

Jak vidno, progresivní jackpot Mega Moolah má mimořádnou schopnost vždy zase rychle narůst do ohromné výše. Nakonec, tento jackpot se vždy restartuje zhruba okolo částky těsně nad jeden milion GBP/EUR/USD. Progresivní jackpot Mega Moolah je provozován (a zaštítěn) sítí casin společnosti Microgaming, takže nakyne vždy zpět velmi rychle.

Mimochodem, malá finanční odbočka. Nejvyšší dosažená výhra bude samozřejmě překonána pouze tehdy, když hrající osoba na něm bude používat britské libry a ne americké dolary. Vypadá to jako jasné omezení kvůli hloupému kurzu dolaru, ale i na to casino myslelo přirozeně – hráč a majitel USD progresivního jackpotu sice bude mít jeho hodnotu radikálně nižší, na druhou stranu ovšem, stejně tak i sází méně, nežli jeho kolegové z Anglie.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře