Menu

Mega Moolah jackpot blízko hranice 9 milionů a stále nepadl

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Onou jistě se blížící devítimiliónovou hranicí nemáme samozřejmě na mysli naše staré dobré koruny, ale pravé a nefalšované anglické libry! To z řečeného progresivního jackpotu pochopitelně dělá hned jinak atraktivní záležitost odpovídající v přepočtu neuvěřitelným 215 496 149 korunám. A kdoví? Třeba je dnes vyhrajete právě vy!

Mega Moolah jackpot blízko hranice 9 milionů a stále nepadl

Překoná progresivní jackpot Mega Moolah hranici devíti milionů GBP?

Věru, všechno tomu nasvědčuje. Již je na částce 8 728 887 GBP a vůbec nic nenaznačuje, že by snad měl v úmyslu ve svém rapidním růstu přestat. Tolik pozornosti je mu mimochodem věnováno minimálně ze dvou důvodů. Jednak se blíží k oné psychologické hranici ve výši devíti milionů GBP a v řadě druhé je to věc, jakou ještě progresivní jackpot Mega Moolah nikdy neudělal.

Průměrná výplatní doba progresivního jackpotu Mega Moolah nám totiž dělá zrovna pětaosmdesát dní, ovšem tento právě běžící již nikdo nevyhrál celých sto a jedenáct dní! Připomínáme pro úplnost, že když si jej přivlastnil jeden šťastlivec v letošním dubnu, polepšil si tím o nemalých sedm a půl milionu GBP (stále nijak zanedbatelných 288 651 681 korun).

Kde je progresivní jackpot Mega Moolah k nalezení a vyhrání?

Progresivní jackpot Mega Moolah je k dohledání na celé řadě internetových výherních automatů, ale abychom si vybrali nějakého skvělého a zábavného konkrétního automatového zástupce – je to třeba zrovna online hrací automat jménem The Dark Knight (z dílny firmy Microgaming). A proč byste se měli vlastně tomuto vysokému jackpotu věnovat s o to větší pozorností? Jelikož láká virtuální davy online hráčů svojí rekordní výší, takže logicky díky tomu poroste ještě neuvěřitelněji a rychleji, nežli tomu bylo doposud.

Bude progresivní jackpot Mega Moolah za hranicí devíti milionů GBP nejvyšší výhrou v historii online hracích automatů?

Jakkoliv se nám dnes zdá progresivní jackpot Mega Moolah vysoký, pravda je taková, že do opravdu rekordního stavu mu ještě pěkných pár milionů zbývá. A ten byl mimochodem nastaven finským hráčem, jenž díky online výhernímu automatu firmy NetEnt jménem Mega Fortune (a jinému progresivnímu jackpotu z této rodiny se jménem Mega Jackpot) získal těžko uchopitelných 17 861 813 EUR (téměř půl miliardy – 483 125 750 korun).

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře