Menu

Mega Fortune Jackpot od NetEntu udělal opět z někoho boháče

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ačkoliv u internetového výherního automatu Mega Fortune patří veškerá pozornost blogů a online casin jen a jen Microgamingu a jeho progresivnímu jackpotu Mega Moolah, který překročil těžko uvěřitelnou hranici 311 926 890 korun, v jeho pozadí nám neméně skvěle narostl i jeho bratříček. A o jaký progresivní jackpot jde nyní? Samozřejmě není jím nikdo jiný, nežli legendami neméně opředený Mega Fortune, jenž právě a opět někoho učinil velmi velmi bohatým, byť v trochu menším stylu. Takže, jak se mají věci tentokrát?

Mega Fortune Jackpot od NetEntu udělal opět z někoho boháče

Jedna z největších online progresivních jackpotových legend dnešní doby padla tuto neděli a přesně to bylo tehdy, když ukazatel vítězné sumy přeskočil na čísla 4 628 064 EUR (pořád více než pohledných 125 498 866 korun). Vítězkou se stala jistá Agneta z Gothenburgu ve Švédsku, jíž táhne na padesátku. A fanoušky mobilního hraní určitě nadchne zejména ta část zprávy, v níž se konstatuje, že dotyčná vyhrála při hře v LeoVegas Casinu a to na svém Apple iPadu.

Co vítězce progresivního jackpotu Mega Moolah proběhlo hlavou jako první?

Na tuto zapeklitou otázku Agneta sdělila toto: „Byla jsem v totálním šoku a nevěřil tomu ani můj dospělý syn. Moje předchozí casinová/automatová zkušenost není navíc moc velká. Zahrála jsem si občas na nějakém tom výherním automatu na některé z místních poutí, takže mi chvilku trvalo, nežli jsem si vůbec uvědomila, že jsem opravdu vyhrála. Byla bych zcela dokonale šťastná i za té konstelace, že bych získala pouze polovičky výhry a to ještě v SEK a ne EURech, takže nyní, když mám o tolik více, je to prostě celé úžasné!“

A co že vítězka s penězi udělá? Podle jejího názoru věci zařídí asi takto: „Mám již dvě dospělé děti, takže těm určitě předám věští podíl z mé výhry. A určitě nezapomenu ani na další části příbuzenstva. Poté možná budu trochu víc cestovat a už by asi bylo i na čase vyměnit naše dosluhující auto. Věřte mi, rozhodně se nedomnívám, že bych snad měla problém najít zajímavé cesty, jak tuto částku utratit!“

Tak to bychom měli šťastnou vítězku ze Švédska (jen ti Češi pořád jaksi žádní…) a obraťme naši pozornost opět k progresivním jackpotům… Ten s názvem Mega Fortune se v průměru vyplácí asi tak co osm týdnů a má přitom průměrnou hodnotu okolo sto milionů (přesněji 99 932 947 korun), takže když vyplatil po osmi týdnech a třech dnech 125 498 866 korun, moc si s tím průměr určitě nezkazil.

A připomínáme na závěr článku i to, že progresivní jackpot Mega Fortune se již nyní opět čile protáčí a naskakuje tak, jak čtete tato písmena. V čas psaní nynějšího odstavce již sahal po hranici 402 238 EUR (dáme krk na to, že ani s touto výhrou dosahující po přepočtu „jen“ ke 10 907 457 korunám by tento progresivní jackpot nikoho neurazil!). Na druhou stranu bude určitě jen a jen logické, když se v těchto dnech opět pozornost zaměří na jeho jackpotového bratra Mega Moolah překročivšího hranici 8 110 426 EUR (oněch šokujících 311 926 890 milion zmíněných i zpočátku článku).

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře