Menu

LeoVegas rozdává sto tisíc GBP v soutěži Summer Spectacular

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ani LeoVegas Casino v těchto dnech nezůstane pozadu co se týče jedné zajímavě vypadající promoční akce. Zde ovšem nepůjde o nějakých trapných pár Free Spinů, ale o ceny v celkovém úhrnu pěkných a kulatých sto tisíc GBP! O co tedy konkrétně kráčí a jak se toho všeho zúčastnit?

LeoVegas rozdává sto tisíc GBP v soutěži Summer Spectacular

Více o soutěži LeoVegas casina Summer Spectacular

Co se týče aktuálně v LeoVegas Casinu probíhající soutěže Summer Spectacular, pak jde o obecnou oslavu léta. I když to na některých místech v Evropě již s teplem moc dobře nevypadá (Anglie), někde jsme si horka užili ažaž (ČR), tak či onak, zamiřme raději zpátky k cenám… Akce běží od dnešního dne až do neděle 22. srpna, takže času naskočit do tohoto rozjíždějícího se vlaku máte spousty.

Pakliže se chcete skutečně zúčastnit, budete ale pro to něco přesně specifického muset i udělat. A jmenovitě máme na mysli, zajít do LeoVegas Casina a vsadit si u něj minimálně jeden GBP na některém z do soutěže nominovaných místních NetEntích výherních automatů – máme tu hrací automaty Twin Spin, Spiñata Grande, Neon Staxx, Gonzo’s Quest anebo Jack and the Beanstalk. Vše je velmi prosté. Čím více si na nich vsadíte, tím vyšší je i šance na to, že se nakonec ve finále uvidíte v žebříčku cen. A proč o to vlastně nějak usilovat? Jelikož padesátka hráčů nejlepších posléze bude mít nárok i na řádnou cenu finanční!

Ceny jsou rozděleny na dvě půlky. První tvoří čtyři peněžní týdenní ceny a ještě je tu jedna finální. Kdybychom se pobavili nejdříve o těch týdenních, ty vám přinesou za první místo dva a půl tisíce GBP, za druhé až osmé sedm stovek GBP, za deváté až sté místo jen padesátku GBP. To pro změnu cena hlavní je samozřejmě o poznání sladšího rázu. Za první místo díky ní získáte patnáct tisíc GBP, za druhé až šesté dva a půl tisíce GBP, za sedmé až třinácté tisícovku GBP, no a konečně za čtrnácté až sté místo si polepšíte jen o dvě stovky GBP.

A ve hře jsou i Free Spiny. Stačí, abyste denně vsadili třicet GBP (stále je řeč o těch prvně zmíněných internetových výherních automatech NetEntu) a měli byste si denně polepšit o tři Free Spiny.

Malá odbočka k online výhernímu automatu Gonzo’s Quest

Mimochodem, pokud bychom si měli vybrat, na jakém z nominovaných kousků trávit svůj čas, rozhodně bychom sáhli po výherním automatu Gonzo’s Quest. To je osvědčená stálice a navíc již dávno i multiplatformní (PC, notebooky, tablety, chytré mobily, …). Celý tento hrací automat je založen na jedné historické postavě hledající známé a legendami opředené El Dorado (ztracené město zlata). Po stránce hratelnosti se jedná o model s pěticí otáčivých bubnů, dvacítkou výplatních linií a dá se hrát již od dvaceti pencí za Spin.

Mezi jeho výherními funkcemi stojí za vypíchnutí zejména Avalanche Reels. Ta značí, že výherní symboly z kombinací vybuchují, mizí a uvolňují místo záplavě symbolů dalších. Když se nad tím zamyslíte, znamená to samozřejmě vítanou možnost, vyhrávat každý Spin pořád opakovaně dál a dál… I Multiplier může během těchto akcí narůst až na pěkný pětinásobek.

A nesmíme zapomenout ani na výherní funkci Free Falls Bonus – při té pro změnu začínáte na desítce Free Spinů. Přitom své k výhře si zde může říci i Avalanche Reels. Když se ale vše zkombinuje zrovna touto cestou, lze se dostat až na skutečně masivní patnáctinásobek vyhrané sázky! Jak vypadá online výherní automat Gonzo’s Quest v akci je dobře vidět z jeho traileru:

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře