Menu

Internetová peněženka Moneybookers

Moneybookers je u nás nejpoužívanější internetová peněženka. Ať peníze posíláte, přijímáte nebo provádíte platby on-line, se systémem Moneybookers potřebujete pouze e-mailovou adresu a heslo. Nemusíte mít po ruce všechny své platební údaje a opakovaně je vypisovat. Založení účtu Moneybookers zabere jen několik minut a je zcela zdarma. Další nesporné plus oproti ostatním e-peněženkám je to, že je kompletně v češtině.
Co je internetová peněženka?

Internetové peněženky vznikly ve snaze o ulehčení a maximální zabezpečení složitých bankovních transakcí a nákupů po internetu na celém světě. Je to v podstatě mezičlánek mezi Vaším bankovním účtem a třetími stranami, kam by peníze z účtu putovali dlouho a zbytečně draze.
Jak vložím na Moneybookers peníze?

Vklad na Moneybookers můžete provést několika způsoby. Ty u nás nejběžnější jsou tyto:

Bankovní převod: Doba připsání peněz na moneybookers se pohybuje od dvou do pěti pracovních dní a celá transakce je naprosto zdarma.. Moneybookers mají účet jak u české UniCredit Bank, tak i Slovenské HVB Bank, což je oproti ostatním obrovská výhoda. Při vkladu na účet jako variabilní symbol uveďte Vaše osobní ID, které obdržíte po bezplatné registraci.

Kreditní kartou: Možnost vkladu za použití Visy, MasterCard nebo jakékoli jiné embosované karty (její údaje jsou plasticky vytvarované) má tu výhodu, že peníze dorazí na Váš Moneybookers účet o poznání dříve než bankovním převodem, prakticky okamžitě. Nevýhodou je naopak to, že tento převod již není zdarma a Moneybookers si za něj účtuje 1,90% z obnosu, který převádíte. Není to ale moc, například za převedených 1000Kč zaplatíte 19Kč. Dále je nesmírně důležité si uvědomit, že při používání této internetové peněženky snižujete možnost zneužití Vašich osobních dat na naprosté minimum! Poskytujete je pouze jednomu subjektu a ne každému casinu zvlášť, z Moneybookers již tato data neodchází.

Čísla ůčtů Moneybookers v ČR a na Slovensku:

ČR: UniCredit Bank- 422 75 14 004/2700

SK: HVB Bank- 0142 801 4002/8080
V jaké měně si mám založit účet?

Pokud hodláte využívat pouze služeb sázkových kanceláří, pokeru a casin, které podporují českou měnu, můžete si založit účet v Kč. Jestli ale budete chtít vyzkoušet heren více, doporučujeme založit účet v Eurech, především kvůli osvobození se od poplatků za výměnu korun do měny podporované casinem.

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře