Menu

IGT za týden uvede automat Wheel of Fortune Triple Extreme

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

A další skvělá, ba nesmírně dobrá zpráva, dorazila od IGT. Tento známý autor prvotřídních internetových herních automatů sdělil, že přesně 25. června uvede jednu další parádní mobilní novinku, jenž nese celé jméno Wheel of Fortune Triple Extreme Spin. A co to bude vlastně zač?

IGT za týden uvede automat Wheel of Fortune Triple Extreme

Co se týče společnosti International Gaming Technologies (IGT), tak ta již má podobných internetových hracích automatů řady Wheel of Fortune rovných devětadvacet (!). Je tedy nabíledni, že zrovna u toho třicátého by neměla IGT určitě nijak snižovat kvalitativní laťku nebo ho nechat jakkoliv zapadnout.

Historie automatu Wheel of Fortune Triple Extreme Spin

Ještě před tím, nežli se vůbec budeme moci na adresu výherního online automatu Wheel of Fortune Triple Extreme Spin začít bavit, musíme nejprve uvést něco základních údajů k jeho historii. Či přesněji, k jeho podivnému motivu. Pokud jste zralejším jedincem, je možné, že si tuto soutěžní show z roku 1975 z TV pamatujete, na druhou stranu, před rokem 1989 se do vysílání moc „kapitalistických“ věcí rozhodně nedostalo. A natož soutěží o peníze. Ale zpět k výhernímu automatu.

Soutěž Wheel of Fortune má význam, když už žádný jiný (pravda, našinec ji prakticky nezná ani dnes), pak minimálně ten historický a nostalgický. A to proč? Jelikož je to soutěž, která se dočkala v USA nejvíce epizod. V roce 2014 proběhl již devětatřicátý ročník, přičemž během celé historie Wheel of Fortune bylo odvysíláno neuvěřitelných šest tisíc epizod (ještě jednou raději zdůrazňujeme, že to není nějaký potrhlý seriál, ale soutěžní pořad). A jestli je v něčem IGT opravdu skvělé (ono vlastně musí, jinak by nepřežilo na dnešním hazardním trhu), tak v odhalování potenciálních dobrých tipů na motivy svých internetových automatových her.

Co asi tak znamená to „Triple Extreme Spin“ v názvu automatu?

Výherních automatů inspirovaných Wheel of Fortune existuje kvantum, takže se u toho dalšího snaží být IGT aspoň trochu unikátní. Chce zkrátka model odlišit od jiných mu podobných. Ale to by nemělo být až tak těžké… Výherní online automat Wheel of Fortune Triple Extreme Spin je totiž prvním automatem řady Wheel of Fortune, jenž bude vytvořen primárně v mobilní formě (a bude mimochodem i teprve jeho druhou online verzí).

Abychom nechali citovat přímo IGT: „Automat Wheel of Fortune Triple Extreme Spin bude populární hlavně díky výherní funkci MultiWay Xtra.“ To je jistě zajímavé, ale hráč stále neví, co to znamená, takže dodejme, že výplaty typu MultiWay Extra jsou pro tento model unikátní.

Co je to zatraceně MultiWay Xtra?

Excelentní otázka! Ač se tomu možná budete zdráhat uvěřit, tak je to celých sedm stovek a dvacet výplatních linií. Vezměme si jako příklad třeba takový lehce vymrzlý online výherní automat Siberian Storm – ten vám dává při výplatách Multipliery nikoliv podle toho, kolik symbolů se vyplácí zleva doprava, ale podle toho, kolik jich vždy je na konkrétním bubnu nastackováno.

Chce někdo 145 950x násobek sázky?

Jistě uznáte, že toto číslo vypadá maximálně impresivně. Ovšem, to je pouze menší vychytralost ze strany IGT, které chce, abychom si to mysleli. Ovšem když vezmeme dva další MultiWay Xtra výherní automaty a vše propočítáme podle nich, dospějeme k finální (a správné) hodnotě pohybující se v řádu 2 432 až 2 919 násobku sázky (to podle toho, jak vysoko do maxima je zde povolena sázka).

Celé by to potvrzovaly i další mobilní internetové hrací automaty. Vezměme si třeba takový Esqueleto Explosivo, kde můžete získat maximálně až 1 360násobek své sázky nebo výherní automat Microgaming Fish Party, jenž se pyšní 6 480násobkem. Jak tedy sami vidíte, výherní online automat Wheel of Fortune Triple Extreme Spin bude s 2 432-2 919násobkem sázky zhruba někde uprostřed.

Jak bude vypadat výherní automat Wheel of Fortune Triple Extreme Spin?

Známo je toho o tomto modelu určitě dost a dost na to, abychom nemuseli jen tak naprázdno střílet do tmy. Bude to model disponující mnoha herními a výherními funkcemi, takže nebudete určitě odsouzeni jen čekat na Free Spiny a běžné výplaty. Slibuje být akčním kouskem s dobrou zábavou.

  • Jelikož bude mít diamantový tvar, musíte se u něj smířit s tím, že vám předvede uspořádání svých otáčivých válců v tomto tvaru: 3 x 4 x 5 x 4 x 3.
  • Tři nebo více Scatter Wheel symboly slibují spouštět Mini Wheel Bonus, kdy se z každého spouštěcího symbolu stane samostatný otáčivý buben.
  • Když se vám podaří seřadit tři nebo více Bonus symboly na třech centrálních bubnech, rázem tu máte výherní funkci Triple Extreme Spin Bonus (tentokrát se budou vybírat z tolika tajemných obálek, z kolika symbolů byla tato funkce původně spuštěna).
  • Během Triple Extreme Spin Bonus dva z rotačních válců přinesou až trojnásobný zisk každý, přičemž třetí vám prozradí, jakým Multiplierem to celé bude vynásobeno. Shrnuto a podtrženo to pro vás bude znamenat celé během Free Spinů navýšení Mulitiplieru až na jedenadvacetinásobek.

Odkdy bude internetový hrací automat Wheel of Fortune Triple Extreme Spin k testu?

Většina z IGT casin by jej měla uvést na trh oficiálně přesně pětadvacátého června. Nicméně, pokud to opravdu již nemůžete ani náhodou vydržet, pak budete muset vyrazit nejdříve určitě na Mr Green Casino, jenž v těchto věcech bývá obvykle první. A to již vůbec nemluvíme o tom, že u něj dostanete i desítku Free Spinů grátis jen za upsání se sem…

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře