Menu

Automat Ghosts of Christmas online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Ghosts of Christmas zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Kdo by nemiloval ducha Vánoc? Ať už minulých či těch budoucích. A právě pro všechny milovníky Vánoc je připravený online výherní automat Ghost of Christmas. Tento skvělý výherní automat si pro hráče připravil pět válců, na kterých můžeme napočítat dvacet výherních linií. Tyto výherní linie jsou pak všechny vyhodnocovány zleva doprava. Aby byla výhra připsána na herní účet, budete potřebovat alespoň tři stejné symboly vedle sebe.

Wild z online automatu Ghost of Christmas

Symbol wild

Automat zdarma Ghost of Christmas nabídne také skvělé bonusové symboly, které vám pomohou získávat skvělé výhry na herní účet. Prvním takovým symbolem je wild. Tento symboly nahrazuje symboly v těch kombinacích, které se příliš nepovedly. Díky wildu můžete získávat další peníze přímo na herní účet. Druhým bonusovým symbolem je scatter. Ten si pro hráče pro změnu připravil až 15 volných spinů, které vám nabídnou další skvělé výhry na herní účet. Posledním bonusovým symbolem jsou hodiny, které vám nabízejí další skvělé výhry. Můžete se totiž zúčastnit minihry, v níž budete vybírat z nejrůznějších vánočních artefaktů, a můžete tak získávat další kredity.

Neváhejte proto a získávejte skvělé peníze přímo na herní účet ještě dnes, a nebudete litovat. Ghost of Christmas nabízí úžasné výhry.

  • Skvělá vánoční grafika
  • Automat stvořili tvůrci Playtech
  • Maximální možná sázka činí 1 000 kreditů

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty