Menu

Automat Fixer Upper online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Fixer Upper zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Pokud i vy máte v oblibě domácí kutilství, pak neváhejte, a vyzkoušejte si online výherní automat Fixer Upper ještě dnes! Tento skvělý online výherní automat nabídne hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat celkem dvacet výherních linií. Všechny tyto linie jsou vyhodnocovány zleva doprava. Aby ale byla výhra uznána, potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe na jedné z výherních linií.

Volní spiny v online automatu Fixer Upper zdarma

Symbol volných zatočení

Fixer Upper nabídne hráčům také skvělé bonusové symboly, jež mohou hráčům pomoci se ziskem skvělé výhry. Prvním takovým symbolem je hasák. Tento symbol umožní hráčům zahrát si minihru, a získat tak skvělé peníze přímo na herní účet. Druhým bonusovým symbolem je žebřík. Ten zase hráčům dokáže nahradit jakýkoli symbol tak, aby mohla vzniknout nová výhra. Třetím bonusovým symbolem je pak dělník. Ten zase dokáže hráčům výhry vynásobit, a získat tak úžasné peníze přímo na herní účet. Posledním bonusovým symbolem je žena, která si zase pro hráče připravila 15 volných spinů.

Neváhejte proto a vyzkoušejte si jedinečný výherní automat Fixer Upper ještě dnes, a získávejte skutečně úžasné peníze každý den!

  • Grafika domácího kutilství
  • Maximálně můžete vsadit 10 kreditů
  • Automat vyrobila společnost Rival Gaming

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty