Menu

Finský hráč automatů získal sedmimístnou částku

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

I když to možná není částka, jenž by útočila na ty nejvyšší známé rekordy, pořád je to po přepočtu na naši tvrdou měnu pěkné až skoro tři miliony korun. A proč vlastně o cizích výhrách mluvit? Protože nám to stále znovu a znovu připomíná, že příště to může být klidně někdo z nás, kdo si odnese nějaký ten legendární jackpot nebo progresivní jackpot ze svého oblíbeného internetového výherního automatu! Nakonec, když někdo může vyhrát ve svém životě jackpoty dva, proč by si zase někdo jiný nemohl odnést přinejmenším jediný?

Finský hráč automatů získal sedmimístnou částku

Výherní automat Mega Fortune opět přinesl mega-bohatství

Dotyčný hráč vše získal nad zařízením Mega Fortune poskytujícím jackpoty od společnosti NetEnt. Konkrétně to byla částka 109 751 EUR odpovídající 2,98 milionů našich korun. O vítězi toho moc známo není, pouze naznačil, že hrál na internetovém hracím automatu Mega Fortune, jmenoval se Rauli a stejně jako ostatní vítězové za podobných situací, absolutně to prý celé nečekal.

Co od něj ale naopak k dispozici je, tak kratší vyjádření pěkně komentující celou tuto záležitost: „Zahrál jsem si pár spinů za pět EUR, když v tom zničehonic se všechny otáčivé bubny zastavily na tom samém symbolu jackpotu. Pořád jsem tomu nemohl uvěřit, tak jsem radši vzbudil a zavolal manželku, aby mi to potvrdila. Její nedůvěřivá reakce ale byla naprosto stejná jako moje. Trvalo nám pěknou chvíli, nežli jsme tomu oba uvěřili.“

A jaké má výherce plány naložit s penězi? Rauli se nechal ještě slyšet, že poplatí nějaké dluhy ve formě rodinných půjček a něco z peněz hodlá užít i v sousedním Norsku, kam se chystá vyrazit za rybolovem v rámci své (bezpochyby zasloužené) dovolené.

Mimochodem, výherce jackpotu vše získal na lokálním webu nazvaném Kolikkopelit.com vlastněném a provozovaném iGame Group. K celé věci se mimochodem vyjádřil i jeden z jejích zástupců: „Je to opravdu velké privilegium, vidět čas od času jednoho z našiich hráčů tak šťastného. A hřeje nás přirozeně to pomyšlení, že jsme to byli zrovna my, kdo k tomu štěstí nemalou měrou přispěl. A raději připomínáme, že podobná jackpotová vítězství jsou dnes velmi vzácná. Takže, hlavní důvod, proč by se dnes jeden měl věnovat hře v online casinu, by měla být rozhodně a v první řadě zábava a jisté okořenění našich životů špetkou poctivého vzrušení v našich každodenních běžných upachtěných životech.“

S tímto prohlášením naše redakce samozřejmě souhlasí na sto a deset procent!

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře