Menu

Co se již ví o novém výherním automatu Sparks od NetEntu?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Tak je to tady a konečně oficiálně. Internetový výherní automat s celým jménem Sparks Touch přibude do internetového světa oficiálně koncem července. A jak je zřejmé ze všech o něm prozatím dostupných informací, bude určitě velmi neobvyklým členem výherně automatové rodiny.

Co se již ví o novém výherním automatu Sparks od NetEntu

Jeden si zkrátka nemůže hned v úvodu pomoct a sám sebe se nezeptat: „Jestlipak si někdo z Net Entertainment snad nezašel na nějakou 1980 Disco akci, kde ho osvítila múza?“ Protože se v nynější prázdniny dočkáme nejenom retro výherního automatu Neon Staxx v červnu (snad již 24. června), ale v červenci to bude další elektr(on)icky inspirovaný Sparks Touch.

Trailer výherního automatu Sparks Touch odhalí mnohé

Jak vidíte sami, hrací online automat Sparks Touch se světly a speciálními efekty nijak extra nešetří. Spojit tradiční karty (od desítky až po eso) s těmi podivnými světelnými atomy/jiskrami nebo co to je, byl za strany tvůrců krok rozhodně zajímavý, nicméně poslední slovo ohledně jeho sympatií zde samozřejmě budou mít hráči.

Jednoduchost je často nejlepší volba

Mohli bychom věnovat půl článku tomu, že bychom si takříkajíc dělali legraci z motivu a autorů. Musíme ale zcela upřímně konstatovat, že grafické téma je zde jediná relativně průměrná a nezajímavá věc. NetEnt se prostě jen rozhodl držet věci jednoduché, což je určitě nápad a volba, kterou nelze jinak než respektovat.

Co víme o online hracím automatu Sparks Touch dokonale jistě?

Datum vydání se nám již pomalu blíží a stává se čím dále tím více hmatatelnějším. A to znamená pochopitelně i to, že se bude objevovat o tomto modelu stále více a více informací. U tohoto modelu konkrétně to již ale není až tak extra důležité, protože informací je již teď známo docela dost. Výherní automat Sparks Touch nabídne pětici otáčivých bubnů, tři symboly vysoké hrací pole a pouhou dvacítku výplatních linií. Vítanou možností zde jistě pro mnoho hráčů bude ten fakt, že se dá aktivovat funkce (či přesněji herní/výherní režim) Win One Way nebo Win Both Ways. To samozřejmě znamená, že se výhry budou vyplácet buď jen tradičně zleva doprava nebo oběma směry zároveň.

Ke cti internetového výherního automatu Sparks Touch je nutno připočíst i ten fakt, že slibuje přinést vysoký RTP (Return To Player) poměr. Ten zde dosahuje mimochodem 96,54 až 96,56 procent. A kdybychom se zase měli chvilku bavit na téma nejvyšší místní výhry, tak tu tady lze získat maximálně ve výši čtyřsetnásobku vámi prve vsazené částky.

Výherní automat Sparks Touch a jeho další výherní funkce

Jestliže vás zatím tato chystaná novinka prozatím ještě nechávala chladným, dáme krk na to, že po odhalení jeho výherních funkcí se to změní na jasnou lásku i z vaší strany. A co máme na mysli konkrétně? Výherní funkci Expanding Cloning Wilds! A co to je, ptáte se? Stručně řečeno, máte normální Wildy napříč všemi pěti otáčivými bubny + na bubnech dva a čtyři máte Expanding Cloning Wilds. Když se daný symbol objeví, může si sám vybrat, jestli Expanduje nahoru, dolu, popřípadě do obou směrů zároveň. Tak, to bychom měli Expanzi a co to Klonování, jak do toho všeho vlastně zapadá? Cloning nastane tehdy, když se libovolný symbol nalevo od Wildu naklonuje i napravo od něj (logicky to značí, že to pro vás garantuje výhru za minimálně tří stejné symboly). Jistě není třeba zdůrazňovat, že čím více Wildů budete mít seřazeno a k dispozici, na tím vyšší výhry se můžete i těšit (obzvláště efektní v případě pětice naklonovaných symbolů najednou).

Celkové dojmy z herního automatu Sparks Touch

Abychom to celé nějak sesumírovali, tak výherní automat Sparks Touch je sice na první pohled velmi jednoduchou záležitostí. To je ale jen první dojem, jimž se nenechte zmást. Jistá míra hloubky je tomuto modelu přece jen vlastní a když to podpoříme i jeho snadnou hratelností a Expandujícími Cloning Wildy, je zřejmé, že se vám tento model postará o nejednu pěknou výhru. A když už nic jiného, minimálně i zábavně strávený čas, což není k zahození nikdy.

Pokud vás bavil třeba takový online výherní automat Lights Touch, pak neexistuje ve vesmíru absolutně žádný důvod, proč by vám neměl sednout zrovna automat Sparks Touch.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře