Menu

Chyťte si kousek z pěti tisíc GBP v soutěži Kitty Kash na William Hill Vegas casinu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ačkoliv není částka pět tisíc GBP ve srovnání s jinými (rekordními) výhrami jackpotů u výherních automatů nijak vysokou odměnou (což platí o to více, když tuto částku rozdělíme na části), na druhou stranu ale, určité kapesné do hry sem to dozajista je. Takže by byla rozhodně škoda, nechat soutěž jen tak bez povšimnutí projít kolem a nechat zde vyhrát někoho jiného.

Chyťte si kousek z pěti tisíc GBP v soutěži Kitty Kash na William Hill Vegas casinu

Soutěžit budete hraním na výherním automatu Miss Kitty

Celá promoční akce běží až do konce dnešního dne (10. června 2015). A vše, co v jejím rámci musíte pro vlastní výhru udělat, tak je, zamířit tady za výherním automatem Miss Kitty a zde si hraním vydělat postupně na lístky do dalšího losování. Věci jsou tady zcela prosté – za každých prosázených pět GBP na Miss Kitty dostanete vždy jeden další los.

A jak budou rozděleny ceny z celého balíku pěti tisíc GBP? První místo se může těšit na úžasných pět stovek GBP. Druhá až pátá pozice získá dvě stovky GBP. Šestá až desátá již jen stovku GBP. A co se týče pozice jedenácté až šedesáté, těm přibude na jejich virtuálních účtech u William Hill Vegas casina padesátka GBP. Pro místo jednašedesáté až pětaosmdesáté si pořadatelé zase nachystali pětadvacet GBP. A konečně místo osmašedesáté až sté vám přinese jen pět GBP. Losování prý mimochodem proběhne do tří dnů od zahájení akce.

Dobrou zprávou o výherním automatu Miss Kitty bezesporu je, že si jej můžete střihnout absolutně kdekoliv se právě nacházíte: na stolním PC, notebooku, ale klidně i na tabletu nebo chytrém mobilu. Na pozadí má hrací automat Miss Kitty technologie společnosti Aristocrat a jedná se o pětiválcový model s padesátkou výplatních linií. Co se týče minimální sázky, tak zahrajete si na něm již od padesáti pencí za spin.

A jaké nabízí výherní funkce? Sledujte pečlivě Miss Kitty symbol, jelikož je to Wild, jenž se stackuje na bubnech dva až pět. Asi tím největším lákadlem zde jsou ale staré dobré Free Spiny, jichž najednou dostanete až deset. Ale co je důležité, tak opět Miss Kitty Wild symbol, jenž se v rámci této výherní funkce stane Sticky Wildem.

Celý cyklus se dá vícekrát opakovat a navíc zde není žádné omezení v tom, kolik Sticky Wildů se zde objeví. A další skvělá věc – maximální výplatou zde může být až tisícinásobek vsazené částky.

Jaké další výherní automaty jsou k nalezení na Willim Hill Vegas Casinu?

Není jich tam málo věru, ale abychom byli konkrétní. Kupříkladu zrovna od programátorských dílen firmy Aristocrat tu najdeme výherní automaty 50 Dragons a Where’s The Gold. A pakliže nevíte kam se vydat, špatnou volbou zde dozajista není ani místní sestava stáje WMS: Valiant Knight, Plataea, Reel Rich Devil, Hercules Mythical Warrior a Li’l Red Riches.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře