Menu

Čeští hráči nemusí ani po 1. 1. 2017 být smutní, hrajeme dál!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Podle stávajícího loterijního zákona platného od ledna letošního roku ty weby, které provozují mutace svých webů také v češtině, potřebují platnou licenci. Někteří už si o ni oficiálně požádaly a svoje brány českým hráčům brzy otevřou. Řadí se mezi ně například Royal Panda, podobně je na tom také Mr Green a mnoho dalších.

Naopak ze strany některých provozovatelů stále nepadlo oficiální vyjádření o tom, zda si o povolení požádají a budou tak moci ve své činnosti pokračovat i po vstupu nového zákona v platnost. Nejasný je tak stále například osud Kajot casina.

A kde si zahrát?

Nicméně pro velké zahraniční poskytovatele není nijak nezajímavý ani trh našich východních sousedů na Slovensku. V případě, že si tak chcete zahrát v online casinu a máte obavu z jazykové bariéry anebo z komplikovaného řešení možných problémů s anglickou podporou, nabízí se prozatím možnost využít portály právě lokalizované do slovenštiny.

Ochuzeni tak nemusíte do doby, než se situace na české scéně ustálí, zůstat například o lákavé výhry a bonusy v EnergyCasinu, jehož slovenská verze funguje.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře