Menu

Čeští hráči nemusí ani po 1. 1. 2017 být smutní, hrajeme dál!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Podle stávajícího loterijního zákona platného od ledna letošního roku ty weby, které provozují mutace svých webů také v češtině, potřebují platnou licenci. Někteří už si o ni oficiálně požádaly a svoje brány českým hráčům brzy otevřou. Řadí se mezi ně například Royal Panda, podobně je na tom také Mr Green a mnoho dalších.

Naopak ze strany některých provozovatelů stále nepadlo oficiální vyjádření o tom, zda si o povolení požádají a budou tak moci ve své činnosti pokračovat i po vstupu nového zákona v platnost. Nejasný je tak stále například osud Kajot casina.

A kde si zahrát?

Nicméně pro velké zahraniční poskytovatele není nijak nezajímavý ani trh našich východních sousedů na Slovensku. V případě, že si tak chcete zahrát v online casinu a máte obavu z jazykové bariéry anebo z komplikovaného řešení možných problémů s anglickou podporou, nabízí se prozatím možnost využít portály právě lokalizované do slovenštiny.

Ochuzeni tak nemusíte do doby, než se situace na české scéně ustálí, zůstat například o lákavé výhry a bonusy v EnergyCasinu, jehož slovenská verze funguje.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře