Menu

Burning Desire – 243 cest ke štěstí

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Online výherní automat jménem Burning Desire od společnosti Microgaming má v plánu vás ohromit řadou věcí – tak předně, nabízí vskutku celých a těžko uvěřitelných dvě stovky, čtyřicet a tři cest, jak zde něco vyhrát! Otáčivých bubnů je tu právě pět, výherní okno je tři linie vysoké a výplatních linií skutečně rekordní objem.

Již jméno samotné nám naznačuje, o co tu dnes půjde. „Burning Desire“ je v doslovném překladu „Spalující Vášeň“ a ze symbolů financí je zřejmé, o jakou vášeň tu půjde. Ano, máme na mysli (a dáme krk na to, že autoři mají zcela nepochybně také) určitě onu odvěkou lidskou touhu vyhrávat a vítězit!

Vyzkoušejte si Burning Desire online zdarma

 

Online výherní automat Burning Desire nabízí zpočátku možná pro jednoho trochu neobvyklý herní režim, protože se zde vždy hraje za plnou sestavu výplatních linií. Měnit můžete pouze výši sázky a její násobič, čímž pak ve finále ovlivníte výhradně to, jak velký násobitel připadne u výhry vám.

Jak automat ovládat?

Co se týče ovládání, tak to je extrémně jednoduché a sestává z několika základních a dobře známých tlačítek: „View Pays“ vám ukáže platební poměry, „Demo Credits“ zase hned napoví, kolik vám zbývá ještě bonusových kreditů (začínáte přesně s tisícovkou, takže jakékoliv změny nad nebo pod tuto hranici berte jako výhru/prohru). Na zlaté minci si můžete nastavit, jak velkou sázku chcete provést, no a dvojice tlačítek „Gamble“ a „Collect“ vás zase nechá vybrat mezi vsazením výhry do dalšího kola nebo jejím vybráním (platí tak dlouho, dokud nebude dosažen výherní strop samozřejmě). Cvaknutím na „Coins“ zase tomuto online výhernímu automatu naznačujete, za kolik mincí si přejete hrát (jinými slovy, jde o další násobič v rozmezí jedna až deset). Dá se odsud přirozeně i rovnou pohodlně vsadit maximální sázka jediným cvaknutím na „Bet Max“, popřípadě jde i to, sám si aktivovat jednotlivé (a vámi již dopředu nějak různě nastavené) sázky s pomocí „Spin“.

Tak, to bychom měli základní uživatelské rozhraní, tím ale u výherního automatu Burning Desire ještě ani zdaleka nekončíme, protože ten nabízí i rozhraní pokročilé pro profíky. To aktivujete kliknutím na řádek s názvem „Expert“, jenž vám okamžitě promění vaše prostředí tím způsobem, že se vám zde objeví i další ikona označená názvem „Auto Play“ + dvě pod-ikony poblíž ní (pětkrát a desetkrát poblíž ní určují, kolikrát se bude automaticky točit samo). Hrajete-li skutečně v objemu větším nežli malém, pak je to určitě jisté usnadnění ovládání. Na druhou stranu, nemuseli se omezovat jen na pět a deset že ano… Vlastní, uživatelské nastavení by se rovněž hodilo.

Výherní automat Burning Desire a jeho válce v celé své kráse

A blížíme se k první unikátnosti výherního automatu Burning Desire: autoři se rozhodli, použít u něj na 243 výplatních linií platících zleva i zprava za jakékoliv shodné symboly. Neplatí tu tedy tradiční vychytralé věci, jako že linie se počítá pouze zleva, ale zprava již nikoliv a tak podobně. Tak či onak, 243 cest ku kýženému vítězství je určitě více, jak dvacet, pětadvacet či čtyřicet výherních linií, které jsou standardem u jiných „normálních“ výherních automatů jinde.

Sázky na automatu Burning Desire

Nejmenší sázkou, jakou si tu do jmenovaného přístroje hodíte, je jedna mince za desetník (a tedy logicky posléze i v případě vaší výhry se vám toliko vyplatí pouze předem vsazený jednonásobek). Kdybychom pak měli mluvit o sázce nejvyšší za pět mincí, takže s tou si zahrajete za padesátinásobek sázky základní (tehdy se dá vyhrát až třicet tisíc mincí najednou, popřípadě devadesát tisíc mincí-kreditů za oné situace, kdy hrajete v rámci Free Spinů). Vsadit si určitě můžete i na všechny obvyklé částky mezi desetníkem a pěti mincemi (dvacetník, čtvrťák, padesátník, jeden, dva, …).

Online výherní automat Burning Desire je doprovázen decentní nerušivou hudbou, jenž dokonale podbarvuje hru a přitom neodvádí pozornost. Autoři tu bohužel nenabízí oddělené ovládání zvuku, ale je tu jediné s univerzálním účinkem – jakmile jednou vypnete zvuk, je to zároveň u hudby i u zvuků a totéž platí i pro jejich zapnutí. Zkrátka, nemůžete tu mít jen hudbu nebo toliko zvuky, ale jen a pouze obojí ano nebo ne.

Automat Burnign Desire disponuje grafikou poměrně pohlednou, jejíž skvělou přehlednost nekazí ani trochu vyšší (a nejen pro online casina tak typická) přebarvenost. Animace jsou spíše průměrné, do naprostého pocitu virtuální reality jim totiž určitě ještě malinkatý kousíček chybí… Velmi se nám naopak líbila (a nepochybujeme, že bude i vám), cesta, jakou jsou zde zdvojovány/dublovány výhry. Musíte tehdy uhodnout červenou nebo černou kartu a ta je až pak následně vytažena, není to tak, že by na vás výherní automat Burning Desire jen tak zablikal a zkonstatoval „Prohrál jsi, kolego!“.

Roztočené válce výherního automatu Burning Desire

Pokud byste hráli opravdu jen ve free-to-play online verzi, jakožto příznivci online výherních automatů zdarma, pak vás Burning Desire asi moc nepotěší tím, že vás bude prakticky neustále upomínat při každé výhře, ať si založíte účet a zahrajete si o finance skutečné.

Za velmi otravný, ba vlastně až doslova zatraceně nepříjemný u tohoto online výherního automatu pokládáme fakt, že jeho freewarová (!) online session je nastavena na natolik krátký čas, že je člověk nucen se neustále znovu a znovu logovat, i když se jen na minutku přepne do jiného okna, popřípadě se začte na chvíli do výplatních poměrů. A to není to nejhorší, samozřejmě mezitím přijde o stav konta a musí začít znovu od základní tisícovky kreditů.

Výhry a výplatní poměry automatu

Jestliže si otevřete výplatní poměry a nahlédnete do nich, pak zjistíte následující (pozor, vždy se tu samozřejmě vyplácí jedině a pouze nejlepší kombinace symbolů, jenž vám právě na výherním panelu „padla“):

 • Za tři, čtyři nebo pět Zlatých mincí spustíte patnáct Free Spinů, přičemž všechny Free Spiny výhry jsou trojnásobné výše + můžete je znovu re-aktivovat. A pozor, platí, že zlaté mince samy vám přinesou výplatu v počtu stonásobku výše sázky mincí u pětice, desetinásobku u mincí čtyř, trojnásobku výplaty u dvojice a dvojnásobku vkladu u jednotlivé mince (ona částka se vždy přenese jako by do Free Spinů).
 • Symbol „Burning Desire“ je tu Wildem a platí za všechny výherní symboly, s výjimkou jediného, zlatých mincí zmíněných zrovna teď o řádek nahoře. A pamatujte u něj rovněž na to, že je tu docela vzácným návštěvníkem, jelikož se objevuje výhradně na válcích dva a čtyři.
 • Nejlépe vypláceným symbolem tu je Diamant. Za pět symbolů tři tisíce kreditů, za čtyři diamanty tři stovky kreditů, za trojici diamantů si polepšíte o třicet kreditů a za jejich dvojici o celých dvanáct kreditů.
 • Když se vám k sobě podaří dostat pětici Sedmiček, pak si polepšíte o dva tisíce kreditů, kvartet naznačuje, že si polepšíte o dvě stovky kreditů, tři sedmičky vám zvýší konto dvacetinásobkem sázky a dvojice sedmiček nabídne pořád slušnou sedminásobnou výhru.
 • Do třetice tu máme symbol Zvonku, který vyplácí stále velmi pěkných patnáct set kreditů za pětici, sto a padesát za čtyři kousky a patnáct za trojičku.
 • Symbol Zlatých Cihliček (též známý jako „Bar“ – zde mimochodem k nalezení zásadně a pouze v jednoduché formě) vám navýší sázku sedm set a padesátkrát při pětici Barů, vyplácí však i sto pětadvacet mincí v případě padnutí čtyřech Barů, no a za tři dostanete pouze dvanáct.
 • Ale tím ještě ani zdaleka nekončíme, nadešel totiž čas pro symbol Růže. Ta vám za pět stejných kousků zajistí výhru pět set kreditů, za čtyři růžičky si polepšíte o stovku kreditů a za trojičku o desítku kreditů.
 • Máme tu také ale symbol „A“ znázorňující karetní eso. To vyplácí poměry dvě stovky za pětici, dále třicítku kreditů za čtveřici a posledním je osm kreditů za tři seřazená esa.
 • Za seřazené symboly „K“ nebo-li karetního krále si polepšíte naprosto stejně jako u esa o řádek výše: dvě stovky kreditů za pětici, třicet dostanete za čtyři a osm za tři.
 • A identicky totéž nám platí i pro symboly „Q“ (karetní královna) a „J“ (karetní janek), jenž shodně vyplácí tyto poměry: sto padesát za pětici, dále dvacet za čtyři a konečně, máte s nimi nárok na pět kreditů za tři seřazené symboly.
 • I dva nejmenší výplatní symboly na online výherním automatu Burning Desire (jde o karetní „10“, respektive karetní „9“) sdílí stejný výplatní poměr, stále je to ale výhra, že ano: za pětičku dostanete stovku kreditů, za čtveřici patnáct kreditů, no a za trojičku pouhé dva kredity.

Pár poznámek k automatu pro finále

Veškeré sázky se logicky násobí tolikrát, kolikrát jsou vyšší oproti základní hře (normální hra je tu jako by za jeden desetník, ale smíte si ji klidně dát i za pět celých kreditů, čili vám to v přepočtu dělá padesát desetníků a pak tím pádem může jít v případě vaší výhry až o padesátinásobek normálu). Počet symbolů pro výplaty (neplést prosím s gigantickým počtem výplatních linií!) se uvažuje vždy tradičně zleva doprava, pouze zlaté mince i naopak.

Výplatní poměry u výherního automatu Burning Desire

Pokud se vám nechce kvůli každému symbolu pořád znovu a znovu navštěvovat sekci výplatních výher a symbolů, pak se tomu dá snadno odpomoci. Zkrátka klepněte tlačítkem myši na libovolný ze symbolů na válcích, u kterého vás poměr zajímá a rázem se jej i po jeho rozbalení dozvíte. To je za všech situací určitě velmi pohodlné a mazané.

Celkové dojmy z výherního automatu Burning Desire od společnosti Microgaming jsou spíše pozitivního rázu. Nabízí toho totiž tak „akorát“ dost nového na to, aby zaujal (byť i jen náhodného) prvního návštěvníka a udržel si po jistou dobu jeho pozornost. Na první pozici je to hlavně a samozřejmě ale určitě ona zajímavá možnost vyhrát tu celými 243 cestami najednou. Minimálně z tohoto důvodu (kdyby už z žádného jiného) jej tedy určitě doporučujeme k vyzkoušení.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře