Menu

Bonusy pro hráče a jejich podmínky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Rozhodli jste se zkusit své štěstí a kasíno, které jste zvolili, vám nabízí kreativní nabídku ve formě různých bonusů? Tak i tato hráčská inspirace má své podmínky ohledně využití.

Po přečtení tohoto článku se dozvíte více informací o zkratkách či termínech, které se používají ve spojení s bonusy, promo akcemi apod. Můžete narazit i na jiné názvy, ale vysvětlení každého je stejné, a proto je velmi důležité, abyste si na tyto situace dávali velký pozor a vybrali co nejlépe ve vašem zájmu.

Nejčastější výrazy:

WR (wagering requirements), rollover

Pod touto zkratkou si můžete představit hodnotu bonusu (někdy také vkladu, ke kterému je přičten), již musíte prosázet, abyste mohli bonus použít.

V praxi: Jestliže se WR = 10x, musíte prosázet jeho desetinásobek, což je 1000 Kč u stokorunového bonusu.

Regionální dostupnost

I s tímto případem se můžete setkat a vysvětlení je vcelku snadné – prémii nelze dostat v některých státech.

Omezení časem

Některá kasína sice bonusy nabízejí, ale ty mohou být omezené časem. I tato varianta má dva typy. V prvním případě máte na používání prémie určitý čas a poté si ho kasíno vezme zpět a v druhém musíte pro získání bonusu splnit určité podmínky. Jestliže tak neučiníte, o prémii nadobro přijdete.

Omezení hrou

Potkat se můžete i se situací, kdy jste omezení výběrem hry. Ve většině případů si budete moci zahrát jen tam, kde strhávají rake nebo se platí poplatky.

Sticky

Jednoduše řečeno se jedná o bonus, který vám byl pouze hernou zapůjčen a ta si jej po splnění předem daných podmínek zase vezme zpátky, proto jej také nelze vybrat z účtu.

Phantom

Jedná se o zapůjčený bonus, který vám bude odebrán ihned po prvním výběru.

Omezení časem

Taktéž jde o zapůjčený bonus, který vám ale kasíno vezme po určitém čase.

Cashable

Tento termín je velmi podobný výrazu sticky s tím rozdílem, že po splnění určitých podmínek a pravidel bonus můžete vybrat z účtu.

Veškeré potřebné informace se dozvíte v administrativních podmínkách čerpání bonusů, kde se dočtete také o pravidlech, jež musíte splnit nebo vykonat pro čerpání toho daného bonusu.

Například:

  • zadání hesla nebo čísla účtu do online formuláře,
  • ověření totožnosti,
  • znalostní test apod.

 

A proto vám doporučujeme všechna pravidla důkladně pročíst, abyste si vybrali správně a darované bonusy případně zmnohonásobili.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře