Menu

Bonusy pro hráče a jejich podmínky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Rozhodli jste se zkusit své štěstí a kasíno, které jste zvolili, vám nabízí kreativní nabídku ve formě různých bonusů? Tak i tato hráčská inspirace má své podmínky ohledně využití.

Po přečtení tohoto článku se dozvíte více informací o zkratkách či termínech, které se používají ve spojení s bonusy, promo akcemi apod. Můžete narazit i na jiné názvy, ale vysvětlení každého je stejné, a proto je velmi důležité, abyste si na tyto situace dávali velký pozor a vybrali co nejlépe ve vašem zájmu.

Nejčastější výrazy:

WR (wagering requirements), rollover

Pod touto zkratkou si můžete představit hodnotu bonusu (někdy také vkladu, ke kterému je přičten), již musíte prosázet, abyste mohli bonus použít.

V praxi: Jestliže se WR = 10x, musíte prosázet jeho desetinásobek, což je 1000 Kč u stokorunového bonusu.

Regionální dostupnost

I s tímto případem se můžete setkat a vysvětlení je vcelku snadné – prémii nelze dostat v některých státech.

Omezení časem

Některá kasína sice bonusy nabízejí, ale ty mohou být omezené časem. I tato varianta má dva typy. V prvním případě máte na používání prémie určitý čas a poté si ho kasíno vezme zpět a v druhém musíte pro získání bonusu splnit určité podmínky. Jestliže tak neučiníte, o prémii nadobro přijdete.

Omezení hrou

Potkat se můžete i se situací, kdy jste omezení výběrem hry. Ve většině případů si budete moci zahrát jen tam, kde strhávají rake nebo se platí poplatky.

Sticky

Jednoduše řečeno se jedná o bonus, který vám byl pouze hernou zapůjčen a ta si jej po splnění předem daných podmínek zase vezme zpátky, proto jej také nelze vybrat z účtu.

Phantom

Jedná se o zapůjčený bonus, který vám bude odebrán ihned po prvním výběru.

Omezení časem

Taktéž jde o zapůjčený bonus, který vám ale kasíno vezme po určitém čase.

Cashable

Tento termín je velmi podobný výrazu sticky s tím rozdílem, že po splnění určitých podmínek a pravidel bonus můžete vybrat z účtu.

Veškeré potřebné informace se dozvíte v administrativních podmínkách čerpání bonusů, kde se dočtete také o pravidlech, jež musíte splnit nebo vykonat pro čerpání toho daného bonusu.

Například:

  • zadání hesla nebo čísla účtu do online formuláře,
  • ověření totožnosti,
  • znalostní test apod.

 

A proto vám doporučujeme všechna pravidla důkladně pročíst, abyste si vybrali správně a darované bonusy případně zmnohonásobili.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře