Menu

bgo Vegas rozdává patnáct tisíc GBP

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Online podnik bgo Vegas (součást bgo Casino) rozjíždí opět po čase jednu nemalou akci, v níž se protočí celých patnáct tisíc GBP. Šanci vyhrát kousek z ceny má každý, kdo si zahraje na dvojici místních výherních automatů od IGT (jde o modely Cats a Wolf Run).

bgo Vegas rozdává patnáct tisíc GBP

Vše podstatné o akci pod jednou střechou

Tato promoční akce běží od neděle 26. července a zúčastníte se jí velmi snadno – prostě si vsaďte na internetovém hracím automatu Cats, popřípadě modelu Wolf Run deset GBP. Toť vše a vy získáváte zrovna jeden lístek do losování. Jejich počet mimochodem není nijak omezen.

Seznam cen je poměrně dlouhý (suma se dělí na celých pět stovek cen), ale o to více šancí vyhrát tu člověk má, že ano. První dvacítka lidí si polepší o stovku GBP. Následuje třicet cen ve výši pětasedmdesát GBP. Sto cen po padesáti GBP. Pak sto a padesát cen po pětadvaceti GBP, no a uzavírají to vše celé dvě stovky cen po deseti GBP.

Co se týče výherních automatů účastnících se celé soutěže (tedy automatu Cats a hracího automatu Wolf Run), tak jde o modely klasické hned dvakrát – jsou totiž oblíbené jak ve světě online hazardu, tak i v casinech skutečných jako tradiční normální stojící automaty běžného typu.

Výherní automat Cats pod podrobným pohledem

Pokud byste se rozhodli zavítat zrovna na hrací automat Cats, tak ten vás potěší pětici otáčivých válců, minimální sázkou od třiceti pencí za Spin a rovněž tak i třicítkou výplatních linií. Celé téma tohoto automatu se zkrátka točí kolo divokých koček desetkrát jinak – jsou tu lvi, panteři, jaguáři, leopardi, … Soundtrack je lehce kýčovitý, ale aspoň že africké téma to vše drží velmi dobře pohromadě.

Co se týče výherních funkcí, tak ty u internetového výherního automatu Cats naleznete jako Split Symbols (symboly se pak vždy počítají jakoby za dva a nejenom normálně za jeden). Tímto logicky dostáváte šanci dosáhnout na deset seřazených stejných symbolů a astronomickou odměnu za to. A nesmíme zapomenout ani na to, že tomuto výhernímu automatu nechybí ani známé a populární Free Spiny. Těch si zde můžete nasyslit v základu až deset mimochodem. Ne snad, že by jich nešlo i více při troše snahy, ovšem garantujeme vám, že u hracího automatu Cats to budou právě Split Symbols, jenž vás u něj budou okupovat o veškerou vaši pozornost…

Suma sumárum, Cats je sice automat již trošku staršího data zrození, přesto si ale i dnes uchovává jakýsi tradiční retro-charm tak typický pro řadu automatových her ze stáje IGT. Nedá nám to, abychom si v této souvislosti nostalgicky nevzpomněli ještě na podobné hrací automaty Cleopatra II a Da Vinci Diamonds.

Koho by snad zajímal trailer hracího automatu Cats, i tím můžeme posloužit.

A jak je na tom bgo Vegas s bonusy?

Noví hráči jsou zde vítání dvousetprocentním First Deposit Bonusem a to až do výše čtyři stovky GBP + dvěma stovkami Free Spinů. Když se upíšete, první dvacítka je na výherním automatu Starburst zdarma (No Deposit typ). A posléze ještě dostanete dalších devět krát dvacet Free Spinů jeden každý den. A to vše jen za vložení bonusového kódu „BGOV400“.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře