Menu

Automatová platforma Thunderkick je oficiálně mobilní

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Aplikací sloužících k návrhu, produkci a testování online výherních automatů je celá řada. A jednou z nich je i Thunderkick, o které se zmíníme v dnešní novince. A proč o ní vlastně tak nadšeně básníme a proč byste z toho všeho i vy měli mít lepší morálku? Jelikož bude od nynějška schopna vyvíjet i mobilní casinové hry.

Automatová platforma Thunderkick je mobilní

Aplikací zaměřených na podobný problém je na dnešním trhu rozhodně povícero, ovšem ani zdaleka všechny nejsou úspěšné a známé. Tak třeba zrovna dnes zmiňovaný Thunderkick se na trhu objevil vůbec poprvé již před rokem, ovšem na podporu mobilních her jsme si museli počkat až do dneška.
A zde je pár důvodů, proč to vypadá, že z ní bude platforma více než slušná.

Grafika bude na svých i s NetEntem

Ať je téma určitého online výherního automatu jakkoliv rafinované a místní výherní funkce jakkoliv promyšlené, co si budeme nalhávat. První věcí, které si samozřejmě každý hráč všimne, je grafika. Nepsaným etalonem grafické kvality jsou výherní automaty firmy NetEnt, které sice již možná v hráči po čase nezpůsobují ono radostné mravenčení po těle nad každým jejich novým dostupným hracím automatem, tak jako kdysi, pořád se ale určitě nedá říci, že by klan NetEnt grafiku u svých modelů snad nějak flákal, ba naopak. Je natolik skvělá, že i některé z jejich starších modelů jsou dodnes brány jako prototyp grafické originality a kvality.

NetEnt je pořád špička a o tom svědčí zrovna malé detaily: tak třeba, nepoužívá stále znovu a znovu identické zvuky pro hru. Nebo nevytváří výherní automaty po vzoru Microgamingu jakoby naklonované. NetEnt si stručně řečeno vždy vše vytváří od píky, což je mezi stovkami modelů zkušenou osobou (tedy aspoň co do online výherních automatů) velmi poznat.

Nabízí zajímavé vizuální koncepty

I když má Thunderkick u několika online výherních automatů pořád onen tradiční automatový vzhled u rotačních válců (myšleno to, že jsou zpracovány tak, aby vytvářely iluzi otáčivého pohybu), Thunderkick nešetří originalitou jinde. Jako by se sami vývojáři u nich ptali: „Jak můžeme rozbít očekávání lidí něčím novým a originálním?“

Tak třeba, u výherního automatu Toki Time se symboly Totem Polls otáčejí vždy nezávisle na dalších. Při hře na hracím online automatu Sunny Scoops zase máte pás, jenž vozí zmrzlinu a extra naběračka vždy staví věže z nich znázorňující Multilpliery apod.

Zkrátka, jsou to malé detaily, ale zrovna ty, jak známo, dělají dokonalost…

Poskytují rozdílnou hratelnost

Jak dnes již každý hráč ví, grafika je fajn, ale nakonec vše stejně skončí u toho, jak se ten či onen výherní automat hraje a jak je zábavný. Hrací automaty vyrobené pod platformou Thunderkick nabízí četné bonusy a vysokou míru proměnlivosti a tajemnosti. Jde o jakousi nespecifikovatelnou pravou míru mezi osvědčeným známým a objevováním nepoznaného u každého z výherních automatů. Nakonec, pokud někde můžete vyhrát rekordní částku, proč by se za to měl nějaký výherní automat (a potažmo i jeho autoři) stydět a skrývat to?

Je faktem, že automaty z řady Thunderkick zatím neposkytují žádné progresivní jackpoty, příznivci Thunderkicku však mají za to, že to je jen otázka času.

Automatová platforma Thunderkick roste, takže má budoucnost

Thunderkick ještě pořád není natolik velkou firmou/platformou, aby mohl pouštět na trh nový model co týden, bohužel, on ani ještě není ve stádiu, kdy by si to mohl dovolit byť i jen každý měsíc. Zatím se jeden tým soustřeďuje co pár měsíců na jeden hodně dobrý a originální model. A upřímně řečeno, tato cesta je nám mnohem sympatičtější, nežli když nějaká firma vydává už zase další re-re-release již několikrát vydaných jejích kdysi velkých hitů.

Výherní automat Esqueleto Explosivo

Thunderkick aktuálně podporuje jedenáct výherních automatů, přičemž prozatím pouze a toliko jediný svede i hru mobilního typu (Esqueleto Explosivo). Abychom ale zakončili toto téma na lepší notu, přímo na webu autorů Thunderkicku je noticka, že aktuálně najímají další programátory, takže evidentně hledají ten správný talent spíše nežli to, že by jim chyběla ambice.

Kde si můžu mobilně zahrát na online výherním automatu Esqueleto Explosivo?

Co se týče výherního automatu Esqueleto Explosivo, tak ten je kouskem dostupným třeba na Mr Green Casinu.

A zrovna tam mimochodem získáte i deset Free Spinů (No Deposit) jako první bonus, dále v úhrnu celé tři stovky a padesát GBP/USD/EUR v Deposit Bonusech, no a další stovku Free Spinů na místním výherním automatu Marvellous Mr Green.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře