Menu

Aristocrat ukázal offline výherní automat Britney Spears

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

I když se v našich novinkách omezujeme takřka výhradně na online hazard a internetové výherní automaty, dnes jsme (celkem pochopitelně) však nemohli odolat tomu, abychom aspoň jen tak letmo nenahlédli i do dění ve světě offline hazardu. A co se tam děje zajímavého?

Aristocrat uvedl offline výherní automat Britney Spears

Ti z nás, kteří si již přečetli titulek tomu možná stále nějak nemohou věřit, takže to celé raději zdůrazníme ještě jednou. Společnost Aristocrat opravdu uvedla nový offline výherní automat nazvaný prostě Britney Spears. Nejedná se o další model v online formě, zato ale o to více potěší ty z nás, jenž holdují automatovému hazardu v jeho výhradně tradiční formě (myšleno je tím dnes to, že je jim milejší mačkat tlačítka na skutečném hmatatelném automatovém zařízení, nežli jen klepat myší na virtuálním automatu v online verzi). S těmito příznivci se my určitě nechceme (a ani nebudeme) přít, protože offline automaty tradiční mají také své mocné kouzlo samozřejmě!

Co je zač offline výherní automat Britney Spears?

Ačkoliv již není Britney Spears již nadále na popové scéně takovou hvězdou hitparád, jakou bývala dříve, pořád je společnost Aristocrat přesvědčena, že je v tomto hracím automatovém zařízení potenciálně ukryt velký hit (aspoň z pohledu určité věkové skupiny sledující hudební pop-scénu).

Hrací automat Britney Spears nabízí šedesát výherních linií a zahrajete si na něm již od padesáti kreditů výše. Platí, že maximální sázka je zde omezena na druhé straně zase pěti stovkami kreditů. A když se zase nyní pro změnu pobavíme na téma „automatem podporované typy mincí“, můžete sem údajně vhodit cokoliv v rozmezí jediný centík až dvacet USD.

Zpracování automatu bude velmi nečekané – nepůjde o běžnou kastli postávající vedle desítek svých dalších automatových kolegů, ale o speciální tzv. Arc Double skříň, v níž vše bude uloženo. A proč vlastně? Je k tomu prý dobrý důvod – protože celá jednotka bude poskytovat 5.1 Stereo Surround Sound + i místní iChair křeslo velmi napomůže ocenění unikátnosti celého projektu.

Offline výherní automat Britney Spears nabídne zájemcům o hru i vlastní progresivní jackpot

Kdybychom se měli nejprve ještě pobavit o výherních funkcích, tak těch je zde pěkná řádka: Equalizer a Oops I Did It Again Re-spin + čtyři bonusové funkce: Crazy Feature Gateway, Oops I Did It Again Free Games, Toxic Picks a Hit Me Baby One More Time Wheel.

Jackpot unikátní pouze pro tento typ automatu začne naskakovat od deset tisíc USD.

Jestli z toho všeho ještě pořád nejste takříkajíc nikterak moudří, třeba vám usnadní rozhodování, zda snad věnovat přeci jen tomuto novému offline hracímu automatu někdy čas, tento jeho trailer:

A mimochodem, novinka již byla k vidění na letošní lednové akci International Casino Exhibition.

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Kategorie online automatů zdarma

Lajkněte nás na Facebooku

Nejlépe hodnocené online automaty

Poslední komentáře