Menu

Automat Retro Reels Extreme Heat online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Retro Reels Extreme Heat zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Zajímavá a ohnivá grafika, přesně to vám nabízí Retro Reels Extreme Heat! Tento úžasný a skvělý výherní automat nabízí hráčům pět válců, na kterých můžeme napočítat celkem deset výherních linií, na kterých se vše vyhodnocuje zleva doprava. Pokud se vám nebude nějaké složení herní symbolů na výherním válci líbit, pak vyzkoušejte RESPIN, a jednoduše jím otočte znovu, můžete získat zajímavější peníze zcela zdarma.

Bonusové symboly

Automat obsahuje také bonusové symboly, které nabízejí zajímavější výhry, než ty běžné. Prvním zajímavým symbolem je JACKPOT, díky kterému můžete vyhrávat až 440 000 kreditů! Druhým bonusovým symbolem je FREE SPIN, pomocí kterého můžete získat několik volných spinů zcela zdarma. Posledním bonusovým symbolem je WILD, který nahradí jakýkoli symboly tak, aby vznikla nová kombinace, a vy tak mohli získat zajímavé penízezcela zdarma.

Oheň

Oheň je u tohoto výherního automatu všude přítomný. Díky němu můžete získávat také velké peníze, ale potěšit i své oko. Neváhejte proto založit si herní účet a vyzkoušejte si Retro Reels Extreme Heat ještě dnes, a určitě nebudete svého rozhodnutí litovat!

  • Ohnivá grafika
  • Velké peníze
  • Až 440 000 kreditů

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma