Menu

Automat Pacific Attack online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Pacific Attack zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Zajímají vás dějiny letectví, a tak trochu i válečných konfliktů? Pak v žádném případě neopomeňte online hrací automat PacificAttack, který vás právě do tohoto období hravě zavede. Automat je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat přesně 15 výherních linií, na kterých získáváte další a další skvělé peníze. Automat PacificAttack nabídne také zajímavé bonusové symboly, pomocí kterých můžete herní účet zaplnit snadno a rychle.

Hrací online automat s velkými bonusy

Prvním zajímavým bonusovým symbolem, který si představíme, je LETADLO. Tento symbol umožní hráčům vyhrát na jedno zatočení až 250 000 kreditů, což už je pořádná nálož. Druhým bonusovým symbolem je LETEC, který díky své odvaze dokáže nahrazovat jiné symboly, a to tak, aby vznikla nová výherní kombinace, díky které můžete získávat další velké peníze zcela zdarma. Posledním zajímavým bonusovým symbolem je SCATTER, který vás obdaruje několika volnými spiny na tomto unikátní výherním automatu zdarma, takže budete mít další šanci, na zisk dalších výher.

Na co tedy ještě chcete čekat? PacificAttack už se blíží k vám! Založte si herní účet ještě dnes, a vyhrávejte skvělé peníze zdarma snadno a rychle, a budete příjemně překvapeni.

  • Výhra až 250 000 kreditů
  • Zajímavá grafika
  • Skvělé bonusy

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma