Menu

Automat Moonshine online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Moonshine zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Zajímavá grafika a skvělé symboly, přesně to vám nabídne hrací online automat Moonshine, který se těší mezi hráči velké oblibě. Automat je sestavený z pěti válců, na kterých můžeme napočítat 25 výherních linií, pomocí kterých můžete získávat zajímavé peníze zdarma snadno a rychle. Výhry se na liniích vyhodnocují zleva doprava. Aby byly výhry ještě zajímavější, nabízí vám Moonshine také bonusové symboly zdarma!

Bonusové symboly a online hrací automat

Prvním, jistě velice zajímavým bonusovým symbolem je bonus. Tento symbol daruje hráčům několik volných spinů zcela zdarma, díky kterým můžete získávat další a další peníze zdarma. Navíc, v rámci volných spinů se vaše výhry mohou a čtyřnásobně zvětšit! Druhým bonusovým symbolem je wild, který dokáže nahradit jakýkoli symbol, abyste mohli pomocí online herního automatu Moonshine vyhrávat skvělé peníze zdarma. Posledním bonusovým symbolem je scatter, který vám dokáže vaše výhry vynásobit tak, abyste mohli získávat další skvělé peníze zdarma.

Online automat Moonshine zdarma

Výhry

Není tedy důvod déle čekat. Založte si hrací účet a vyzkoušejte si skvělý online hrací automat zdarma ještě dnes, a budete velice příjemně překvapeni.

  • Skvělá grafika
  • Velké peníze
  • Zajímavé symbol

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma