Menu

Automat Dragon 8s online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..
SoftwarePočet automatůMinimální vkladJazykFree gamesBonus %Bonus KčRecenzeNavštívit
1Kajot44280 KčSKyes100 %8400 KčRecenzeVstoupit
2Playtech45100 KčCZyes100 %25000 KčRecenzeVstoupit

Popis online automatu Dragon 8s zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...Loading...

Líbí se vám klasická stará Čína? Pak neváhejte a vyzkoušejte si online výherní automat Dragon 8s, který graficky starou Čínu velice připomíná. Automat navíc nabízí pět válců, na kterých tvůrci zanechali dvacet výherních linií. Výhra se zde vypočítává zleva doprava. Kromě válců a linií nabízí tento automat zdarma také bonusové symboly.

Prvním z takovýchto bonusových symbolů je BONUS, který vám daruje volné spiny zcela zdarma. Díky tomu tak můžete vyhrávat i bez sázek. Druhým bonusovým symbolem je WILD, který nahradí nejen jakýkoli symbol, ale také vaši případnou výhru zdvojnásobí, což vám značně usnadní vyhrávání peněz. Posledním bonusovým symbolem je SCATTER, který vám zase daruje bonus v podobě okamžitých peněz na herní účet. Dragon 8s toho zkrátka nabízí nemálo, proto založte hrací účet a neváhejte již déle!

Jsem vášnivý hráč výherních automatů, sběratel skalpů namyšlených beden a nadšený konzument novinek ze světa online kasín a automatů všeho druhu. Se svými penězi si dělám co chci, ale nezapomínám být stále obezřetný..

Žádné komentáře

Peníze zdarma jen za registraci, výhry si nechte!

kajot-casino-logo140 Kč (5€) zdarmaZískat

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma