Menu

Automat The Bees online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu The Bees zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Nebojíte se včel a milujete med? Pak vás zveme, abyste si zahráli online výherní automat bez registrace zdarma s názvem The Bees. Tento povedený hrací stroj si pro hráče připravil pět válců, na kterých můžeme napočítat hned deset výherních linií, které vám umožní získávat výhry zleva doprava. Abyste mohli své výhry skutečně získat, potřebujete alespoň tři stejné symboly vedle sebe. Sami uvidíte, jak úžasné peníze můžete vyhrát!Wild ze hry automatu The Bees

The Bees nabídne svým hráčům jedinečné bonusové symboly a bonusy. Díky nim máte možnost svůj herní účet ještě více navyšovat. Prvním takovým symbolem je med. Tento symbol vyplácí hráčům výhru kdekoli, i kdyby nebyly tři symboly vedle sebe. Druhým bonusovým symbolem je wild. Tento povedený symbol hráčům nahradí všechny symboly v nepovedených kombinacích, a dá tak vzniknout nové výhře. Pokud na druhém válci zachytíte symbol včelího chlapce, na třetím symbol “The Bees” a na čtvrtém včelí slečnu, dostane te se do bonusového kola, kde budete sbírat tzv. swap symboly, které vám umožní zaměnit dva symboly na výherní ploše.

Neváhejte proto a vyzkoušejte si online výherní automat The Bees ještě dnes, a získávejte skvělé peníze hned teď. Litovat vážně nebudete!

  • Povedené grafické zpracování
  • Automat vyrobila společnost BetSoft

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma