Menu

Automat Big Top Circus online zdarma

0%
Automat nahrán, klikněte zde a hrajte zdarma..

Popis online automatu Big Top Circus zdarma

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Milujete cirkus, a všechny ty artisty okolo? Pak neváhejte, a rozhodně si vyzkoušejte online hrací automat zdarma Big Top Circus. Tento casino automat zdarma nabídne hráčům celkem pět válců, na kterých můžeme dohromady napočítat dvacet výherních linií. Všechny tyto linie jsou pak vyhodnocovány zleva doprava tak, abyste mohli získávat skvělé výhry. Aby ale byla výhra připsána, je potřeba získat alespoň tři stejné symboly na jedné výherní linii vedle sebe.

Bonusová hra z online automatu Big Top Circus

Bonusová hra

Big Top Circus ale disponuje také skvělými bonusovými symboly, které vám pomohou získat větší výhry. Prvním takovým symbolem je free spin. Tento symbol dokáže hráčům nabídnout až sto volných spinů, což je neuvěřitelná nálož, kterou můžete proměnit ve skvělé výhry. Druhým bonusovým symbolem je lev (wild symbol). Tento král zvířat zase dokáže nahradit symboly tam, kde by se hodil symbol jiný. Posledním bonusovým symbolem je pak bonus. Ten zase hráčům umožní zahrát si minihru, a vyhrát tak další skvělé kredity na herní účet.

Neváhejte proto, a vyzkoušejte si online výherní automat Big Top Circus hned teď! Tento výherní online automat bez registrace zdarma už na vás čeká.

Žádné komentáře

Nejlépe hodnocené 5-válcové automaty

Kategorie online automatů zdarma